Reklama

Reklama

Ta bełchatowska droga była koszmarem kierowców, teraz jest równa jak stół

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Ta bełchatowska droga była koszmarem kierowców, teraz jest równa jak stół - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Remontowany odcinek alei Wyszyńskiego jest już przejezdny. Na jezdnię położono nową nawierzchnię. "Lifting" drogi wykonano w błyskawicznym tempie, bo w zaledwie kilkanaście dni. Koszt inwestycji to 430 tys. zł.

Reklama

Bełchatowscy kierowcy od dawna narzekali na dziury, pęknięcia i koleiny na alei Wyszyńskiego, która w ostatnich latach była tylko doraźnie "łatana". Teraz mogą już przejechać się po równej jak stół drodze.

Miasto poinformowało właśnie, że można już korzystać z nowej nawierzchni na alei Wyszyńskiego pomiędzy rondami Solidarności i Strzelców Poleskich. Nową nakładkę z asfaltobetonu wykonano w błyskawicznym tempie. Główne prace przeprowadzono w niedzielę (22 sierpnia), gdy ruch samochodowy był najmniejszy.

Jak informują urzędnicy, remont nie został jeszcze zakończony. Wykonawca inwestycji musi bowiem namalować na jezdni oznakowanie poziome.

- Proces technologiczny przy nowej nawierzchni uzależniony jest od warunków atmosferycznych. W pierwszej kolejności (najprawomocniej w najbliższy czwartek lub w piątek) pomalowane zostaną pasy przejść dla pieszych – informuje magistrat.

Aleja Wyszyńskiego nazywana często jest tzw. małą obwodnicą miasta. Każdego dnia korzysta z niej kilkanaście tysięcy pojazdów. Koszt inwestycji to 430 tys. zł.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy