1500zł mandatu dla emerytki z Bełchatowa. Policjanci z Bełchatowa wypisali kolejny ogromny mandat. Tym razem ukarana została 69-letnia kierująca, która nie ustąpiła pierwszeństwa na pieszemu. Zgodnie z nowym taryfikatorem, za takie zachowanie, seniorka będzie musiała zapłacić 1 500 zł. (...)