Reklama

Reklama

Jubileuszowy, 10. Rodzinny Piknik GKS-u Bełchatów już za nami. Zobaczcie, jak bawili się kibice [FOTO]

Opublikowano: pon, 7 wrz 2020 10:38
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport W miniony piątek, 4 września odbyła się jubileuszowa, 10. edycja Pikniku Rodzinnego organizowanego przez GKS Bełchatów. Fani drużyny mieli okazję spotkać się z zawodnikami w MCK PGE Gigantach Mocy. Najmłodsi kibice z kolei mogli wyszaleć się podczas zorganizowanych na Placu Narutowicza gier i zabaw. Tegoroczny piknik odbył się w skromniejszej niż zazwyczaj otoczce – wszystko przez związany z pandemią reżim sanitarny.

Reklama

Zgodnie z planem, wszystko rozpoczęło się o godzinie 16:00 na Placu Narutowicza w Bełchatowie, gdzie przewidziano atrakcje, gry i zabawy dla najmłodszych fanów "Brunatnych". Zawodnicy na scenę w Gigantach Mocy wyszli o godzinie 19:00.

W związku z reżimem sanitarnym, do sali Gigantów Mocy weszło w sumie 250 fanów, którzy zajęli co drugie miejsce w rzędzie.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE