Reklama

Pokaż swoją kreatywność i wygraj indeks na studia

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Pokaż swoją kreatywność i wygraj indeks na studia - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Rozmaitości Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi kształci w modelu kreatywnym od 28 lat. Kreatywność była podstawą założenia uczelni i dzięki niej cały czas się rozwija. Stąd pomysł na konkurs, w którym do wygrania jest indeks na wybrany kierunek i możliwość studiowania za darmo przez rok. Co trzeba zrobić, by wygrać?

Uczelnia w codziennym działaniu i kształceniu studentów pokazuje, że kreatywność przynosi wiele korzyści i warto ją rozwijać. Właśnie ta myśl towarzyszyła Akademii przy organizowaniu konkursu na najlepszy esej o kreatywności „Czym dla Ciebie jest kreatywność?”.

- Kreatywność ma mnóstwo twarzy i można ją interpretować na wiele sposobów. Chcemy poznać te spojrzenia i przemyślenia – tłumaczy Makary K. Stasiak, założyciel AHE w Łodzi.


Jeśli jesteś w wieku pomiędzy 18 a 26 rokiem życia, uważasz się za kreatywną osobę i chcesz się tym podzielić ze światem, weź udział w konkursie. Nagrodą za najlepsze i najciekawsze prace jest indeks na wybrany kierunek studiów (oprócz kierunku taniec), który daje możliwość kształcenia za darmo przez rok. Nie czekaj, termin przesyłania prac niedługo dobiega końca.

Prace można przesyłać na adres: marketing@ahe.lodz.pl

Termin zgłaszania prac: do 30.06.2021 r.

Przed przystąpieniem do konkursu prosimy o zapoznanie się z regulaminem, w którym znajdują się szczegółowe informacje dotyczące organizacji, jego przebiegu oraz nagród: https://www.ahe.lodz.pl/news/15287/odpowiedz-na-pytanie-i-wygraj-indeks-ahe

Życzymy kreatywności w tworzeniu prac. Powodzenia.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy