Reklama

Naklejki na ścianę jako nowoczesne dekoracje. Zaproś zwierzęta do pokoju dziecka!

Opublikowano:
Autor:

Naklejki na ścianę jako nowoczesne dekoracje. Zaproś zwierzęta do pokoju dziecka! - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Rozmaitości Chęć posiadania zwierzątka przez dziecko może nie wystarczyć, by spełnić marzenie. Rybka, chomik, świnka morska, a tym bardziej kot lub pies to duża odpowiedzialność, która w dużej mierze spoczywa nie tyle na maluszku, co na jego rodzicach. Nie powinno więc nikogo dziwić, że coraz rzadziej słyszy się o spełnianiu dziecięcych zachcianek, związanych z posiadaniem własnego pupila. Zwierzęcych przyjaciół można zdobyć w inny sposób. Jaki? Odpowiadamy!

"Mamo, tato, w moim pokoju są zwierzęta!" Czy znajdzie się tu miejsce dla mieszkańców lasu?

Dla dzieci kochających zwierzęta, każdy akcent nawiązujący do ich świata jest wyjątkowy. Motyw zwierzątek koniecznie musi występować na ubraniach zakładanych do przedszkola lub szkoły, codziennie używanych zabawkach i dekoracjach, wypełniających pokój. Wielki pluszowy miś nie zawsze jednak jest najlepszym wyborem dla malucha. Warto rozejrzeć się za innymi dodatkami, które zapewnią podobny efekt, a przy tym nie zajmą połowy pomieszczenia. Polecamy zwrócić uwagę na naklejki na ścianę zwierzęta , które nakleja się na płaską powierzchnię, uzyskując realistyczny, bajkowy obraz. Zwierzątkami mogą być leśni mieszkańcy, tacy jak sarenki, liski i niedźwiadki albo morskie stworzenia: delfiny, ośmiornice czy żółwie. Dzieci uwielbiają też postacie z tropików, a w szczególności pandy, zajadające się pędami bambusa oraz wesołe misie koala. Umieszczając na ścianie takie naklejki można otrzymać piękną dekorację, wpisującą się w klimat pokoju dziecka w każdym wieku. Ważne jest, że osoba przeprowadzająca aplikację naklejek sama decyduje o ich układzie. Z jednego zestawu złożonego z kilkunastu naklejanych elementów, da się więc stworzyć wiele różnych kompozycji, za każdym razem otrzymując inny efekt wizualny.

Zwierzątka chętnie zamieszkają w królestwie Twojego dziecka! Wybierz naklejki wysokiej jakości

Przeglądając oferty sklepów prowadzących sprzedaż dekoracji ściennych, można natrafić na bardzo zróżnicowany asortyment. Niestety, część firm zajmuje się dostarczaniem naklejek wątpliwej jakości. Podczas ich aplikacji powstają pęcherzyki powietrza, a już po upływie kilku tygodni, brzegi zaczynają się odklejać. Dlatego w poszukiwaniu dekoracyjnych naklejek w kształcie kolorowych zwierzaków warto udać się bezpośrednio do polskiego producenta. W asortymencie rodzinnej firmy Eudajmonia WallArt na Klientów czekają pierwszorzędne naklejki, wykonane z bezpiecznych materiałów. Te drukowane na niemieckiej folii prezentują się bardzo naturalnie – niektórzy twierdzą, że wyglądają, jak ręcznie malowane. Przygodę ze zwierzętami dobrze jest rozpocząć od małych kroczków, a pierwszym z nich może być ozdobienie pokoju dziecka naklejkami od Eudajmonii. Zajrzyj na stronę sklepu i wspólnie z pociechą wybierzcie zwierzątka, które zamieszkają razem z Wami! Prosta aplikacja oraz podwyższona trwałość pozwolą Wam cieszyć się nietuzinkową dekoracją przez wiele lat, do czasu, gdy zajdzie potrzeba zmian i wymiany naklejek na nowe, jeszcze piękniejsze!

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE