Reklama

Miłość dodaje skrzydeł! Walentynki w Focus Mall w Piotrkowie

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Miłość dodaje skrzydeł! Walentynki w Focus Mall w Piotrkowie - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Rozmaitości Walentynki to czas celebrowania uczuć jakie dzielimy z najbliższymi. Warto w ten wyjątkowy dzień wspólnie zaplanować wypad do Piotrkowa i odwiedzić galerię Focus Mall. Specjalną atrakcją walentynkową w centrum dla wszystkich zakochanych i kochających będzie możliwość zrobienia sobie pamiątkowych zdjęć w miłosnym instaboxie, w pięknej walentynkowej scenerii. Nie zabraknie też upominków.

14 lutego obchodzi się święto zakochanych, czyli tzw. Walentynki. Jego nazwa pochodzi od św. Walentego, który jest patronem tego dnia. Z tej okazji wysyła się liściki, kartki, robi niespodzianki ukochanym osobom oraz obdarowuje się drobnymi upominkami. To doskonały moment do wyrażenia swoich uczuć po raz pierwszy, ale także, aby zaplanować coś wspólne spędzenie czasu. Warto zadbać o odpowiednią atmosferę. Doskonałym pomysłem na miłe zaskoczenie swojej ukochanej połówki może być wycieczka-niespodzianka do Piotrkowa Trybunalskiego i odwiedzenie galerii Focus Mall.

Tego wyjątkowego dnia w Focus Mall w Piotrkowie na placu głównym przy H&M pojawi się walentynkowy instabox. Będzie to specjalnie stworzone miejsce z zawieszoną huśtawka i wspaniałą dekoracją z kwiatów i anielskich skrzydeł w tle z hasłem „Miłość dodaje skrzydeł”. Każdy kto zrobi sobie zdjęcie i wrzuci je w stories na swój Instagram oznaczając piotrkowski Focus Mall (@focus_mall_pt) może wygrać bilety do kina. Pamiątkowe zdjęcia mogą przywoływać uśmiech na twarzy nawet wiele lat później. Dodatkowo w godz. 15:00 -20:00 na wszystkich, którzy tego dnia zainstalują aplikację Sezam czekać będą walentynkowe gadżety.

W centrum nie brakuje dobrych pomysłów na wspólne celebrowanie. Po upominki warto zajrzeć między innymi do sklepów z biżuterią, takich jak YES, Apart, VEZZI oraz W.Kruk. Można też wybierać wśród specjalnych walentynkowych prezentów i dodatków ofertowanych przez wiele salonów tego dnia. W galerii jest też wspaniale wyposażona kwiaciarnia. Poza zakupami można zaplanować wizytę w restauracjach takich jak: Zen Thai, Sakura Sushi czy Solo Pizza lub spędzić czas przy słodkościach w Cukierni Sowa lub Grycan. Można też zaplanować seans w kinie, odwiedzić wyspę Crazy Bubble z bajecznie kolorowymi napojami, a także wybrać się na spacer po piotrkowskiej starówce.

Walentynki to piękne święto, warto wspólnie celebrować to co nas łączy. Focus Mall w Piotrkowie zaprasza wszystkich, którzy chcą spędzić ten szczególny czas razem!

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE