Reklama

Reklama

Komunikat dla klientów Spółki „WOD. – KAN.”

Opublikowano: pon, 24 lut 2020 20:27
Autor:

Komunikat dla klientów Spółki „WOD. – KAN.” - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Rozmaitości

Reklama

Zarząd Zakładu Wodociągów i Kanalizacji „WOD.-KAN.” Sp. z o.o. w Bełchatowie informuje, że do odwołania komunikacja z mieszkańcami odbywa się przede wszystkim przez internet: [email protected], drogą elektroniczną: [email protected]

lub przez telefon: 44 634 90 00, 44 634 90 01, 44 634 90 02, 44 633 83 06 i 44 634 90 05;

Telefon alarmowy 24/h994.

Szanowni Państwo,

zachęcamy do korzystania z elektronicznej formy regulowania należności za dostarczanie wody i odprowadzanie ścieków, poprzez system e-WODA. W celu rejestracji do systemu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy zamieszczony na naszej stronie internetowej: www.ebok.wodkan-belchatow.pl

Po zalogowaniu do systemu e-WODA uzyskacie Państwo dostęp do wielu informacji, między innymi: podgląd faktur, rozliczeń, sprawdzenia salda do zapłaty oraz stopnia zużycia wody.

Zapewniamy, że nasze rozwiązania informatyczne gwarantują pełne bezpieczeństwo oraz pewność, że indywidualne dane widoczne są tylko dla zalogowanych, którzy użyli znany nam kod dostępu.

Poniżej informujemy krok po kroku jak zarejestrować się do systemu e-WODA:

  1. Wejdź na stronę internetową: www.wodkan-belchatow.pl i wybierz ikonę e-WODA zlokalizowaną w prawym górnym rogu ekranu.
  2. Wybierz Regulamin i przeczytaj go, pobierz formularz akceptacji.
  3. Wypełnij formularz i wyślij go. Konto zostanie aktywowane w ciągu 3 dni.
  4. Po pozytywnej weryfikacji danych otrzymasz e-mail z numerem identyfikacji oraz tymczasowym hasłem.
  5. Zaloguj się. System poprosi Cię o zmianę hasła, co należy uczynić.
  6. Od tej chwili, po odczytaniu wskazań licznika przez naszego pracownika lub przez podanie stanu licznika przez Ciebie drogą mailową lub telefoniczną (adres: [email protected] ; tel.: 44 634 90 00 ) faktura za świadczone przez nas usługi będzie wysyłana e-mailem na podany przez Ciebie adres e-mail.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.