Reklama

Kody promocyjne u bukmacherów – co dają i gdzie ich szukać?

Opublikowano:
Autor:

Kody promocyjne u bukmacherów – co dają i gdzie ich szukać? - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Rozmaitości Promocje oferowane przez bukmacherów mają za zadanie przyciągnąć klientów, ale nie koniecznie dać im zarobić. Przyjrzyjmy się jednak najpopularniejszym promocjom: bonusom powitalnym i kodom promocyjnym.

Promocja na rynku zakładów bukmacherskich to nie tylko bonusy powitalne czy programy lojalnościowe. To również kody promocyjne, mogące dać profity bez wkładu własnego. Bez względu jednak na to w jaki sposób bukmacher kusi gracza, pamiętaj zawsze o ryzyku uzależnienia, z którym wiąże się obstawianie zakładów bukmacherskich. Wszystkie oferowane przez bukmacherów promocje bukmacherskie mają na celu przyciągnięcie gracza, aby ostatecznie zostawił on u bukmachera swoje własne pieniądze. Dlatego nie zachęcamy do obstawiania zakładów, bo jest wielce prawdopodobne że skończy się to stratami finansowymi. Jeśli już się jednak na to zdecydowałeś to graj bardzo ostrożnie, pamiętając o jak najbardziej realnym ryzyku popadnięcia w uzależnienie od hazardu.

Promocja napędza nie tylko gospodarkę, ale przede wszystkim handel. Reklama w nowoczesnym ujęciu to m.in. spoty telewizyjne, wiadomości w internetowej skrzynce pocztowej, jak również wszechobecne billboardy. Rabaty na wybrane produkty, zniżki na cały asortyment czy specjalne bonusy – wszystkie te promocje można łatwo zdobyć, jednak nie każdy wie, co w tym celu należy zrobić. Jednym z narzędzi, które pozwalają uzyskiwać atrakcyjne dodatki, są kody promocyjne. Najczęściej spotykamy je w formie ciągu znaków, jakie należy wpisać w odpowiednim miejscu (zazwyczaj w trakcie robienia zakupów online). Jaką korzyść niosą ze sobą w handlu tradycyjnym, można dowiedzieć się np. z artykułu https://www.forbes.pl/wiadomosci/mechanizm-zarabiania-na-kodach-rabatowych/kqyzqt8. Konsumenci znajdą w sieci wiele miejsc, które specjalizują się w ich zbieraniu. W Polsce największe tego rodzaju portale to picodi.com/pl oraz groupon.pl.

Nie może dziwić, że ta forma reklamy nie ominęła także zakładów wzajemnych. Kody promocyjne w bukmacherce są powszechnym narzędziem, które pozwala w wielu przypadkach zdobyć dodatkowe profity, często nawet bez wkładu własnego. Poniżej opiszemy pokrótce na czym polegają kody promocyjne u bukmacherów oraz gdzie najczęściej je spotkamy.

Kody promocyjne w zakładach bukmacherskich – co to jest?

Na rynku legalnych zakładów bukmacherskich pojęcie kodu promocyjnego znane jest niemal każdemu graczowi. Początkujący mogą się z nimi spotkać już na etapie zakładania indywidualnego konta, a doświadczeni użytkownicy doskonale wiedzą, że ta forma promocji może nieść wymierne korzyści. Skoro mamy szansę skorzystania z niej już podczas tworzenia profilu, warto wiedzieć, co potencjalnie da nam taki kod. Przeglądając ofertę legalnych bukmacherów działających w Polsce, dochodzimy do wniosku, że możemy liczyć na następujące opcje:

 1. Bonusy niewymagające wkładu własnego – mamy tu na myśli darmowy zakład lub zakład bez ryzyka. W pierwszym przypadku otrzymujemy dodatkowe środki na grę, natomiast w drugim zostanie nam zwrócona stawka w przypadku błędnego typu (do ustalonej wartości). Takie bonusy występują przede wszystkim z okazji ważnych wydarzeń sportowych lub pozasportowych.

 • Bonusy wymagające wkładu własnego – zwiększenie premii związanej z bonusem powitalnym. W zależności od bukmachera może to być powiększony cały pakiet startowy lub jego część – oczywiście wysokość dodatku zależy od pierwszego depozytu (lub pierwszych depozytów).

 • Innego rodzaju bonusy przewidziane przez aktualną promocję – np. zwiększenie kursów określonych zdarzeń lub bezpodatkowe zakłady.

 • Wielkości pieniężne powyższych dodatków nie są zazwyczaj imponujące (średnio ich wysokość to kilkadziesiąt-kilkaset złotych). Każdy rodzaj promocji jest podparty odpowiednim regulaminem, dostępnym na stronie bukmachera. Warto się z nim najpierw zaznajomić, by w pełni być świadomym warunków odbioru danego bonusu.

  Kody promocyjne u bukmacherów – gdzie znajdziemy?

  Wspomniane kody promocyjne najczęściej spotkamy na wyspecjalizowanych serwisach internetowych, które nietrudno znaleźć – wystarczy wpisać odpowiednie hasło w wyszukiwarce. Kolejnym miejscem, dzięki któremu szybko wyszukamy aktualne kody, są fora bukmacherskie. Liczba aktywnych graczy oraz błyskawiczna wymiana informacji o wszelkich nowościach są kluczem do wiedzy o aktualnych promocjach. Aby jednak być w stu procentach pewnym co do wiarygodności dodatku, najlepiej wejść na stronę interesującego nas bukmachera i tam sprawdzić obowiązujące bonusy i kody promocyjne.

  Pamiętaj jednak że oferowane przez bukmacherów kody promocyjne mają głównie na celu zdobycie klienta, a firmy bukmacherskie liczą że dzięki temu uda się im w dłuższej perspektywie czasu osiągnąć zysk, a więc że zdobyty w ten sposób klient zacznie w końcu wpłacać własne pieniądze i nimi obracać, co zazwyczaj kończy się poniesieniem strat przez gracza, a zyskiem dla bukmachera. Dlatego podchodź do wszystkich tego typu promocji z ogromną ostrożnością.

  Decydując się na wnoszenie zakładów bukmacherskich musimy być świadomi tego że bardzo łatwo jest się od nich uzależnić. Wyłącznie osoby które ukończyły 18 lat mogą brać udział w grach hazardowych. Kolejną rzeczą o której musimy pamiętać jest to, że obstawianie u bukmacherów którzy nie otrzymali w Polsce zezwolenia na swoją działalność jest zabronione i może wiązać się z poważnymi konsekwencjami prawnymi dla gracza.

  Udostępnij na:
  Facebook
  wróć na stronę główną

  Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

  e-mail
  hasło

  Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE