Reklama

Jak usprawnić sprzątanie domu? - wystarczy, że kupisz te urządzenia!

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Jak usprawnić sprzątanie domu? - wystarczy, że kupisz te urządzenia!  - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Rozmaitości Wiele osób traktuje sprzątanie domu jak przykry obowiązek i nieprzyjemną rutynę. Rzeczywiście samo odkurzanie może być uciążliwe, zwłaszcza, gdy dom jest okazałą posiadłością. Na szczęście, na rynku dostępnych jest coraz więcej urządzeń ułatwiających codzienne porządki.

Roboty sprzątające

Robot sprzątający jest bez wątpienia jednym z najlepszych urządzeń do sprzątania domu. Odkurzacze automatyczne pozwalają zaoszczędzić czas i wyręczają użytkowników w codziennych obowiązkach. Każda maszyna posiada akumulator, pozwalający pracować bez przerwy nawet kilka godzin. IRobot  doskonale sprawdza się na dużych przestrzeniach, bez małych zakamarków. Odkurzacz automatyczny programuje się za pomocą aplikacji. Maszyna ma wbudowane czujniki chroniące ją przed potencjalnymi przeszkodami takimi jak: meble albo schody. Wysokiej jakości sprzęt dostępny jest na: https://irobot.pl/pl/. Jeśli w trakcie pracy urządzenia wystąpi problem, użytkownik od razu otrzymuje informację w aplikacji. Osoby wahające się nad zakupem odkurzacza automatycznego, mają wątpliwości, co do efektywności jego pracy. Urządzenie działa sprawnie i zbiera nieczystości z dokładnością zależną od stopnia zanieczyszczenia posadzki. Jeśli wykonane odkurzanie jest niesatysfakcjonujące, wystarczy wydłużyć czas pracy maszyny. Odkurzacz automatyczny świetnie radzi sobie na dywanach, panelach, wykładzinach i płytkach. 

Akumulatorowa myjka do okien 

Dla wielu osób mycie okien jest bardzo uciążliwym obowiązkiem. Nieraz mimo chęci i starań, smugi nie znikają, woda się rozchlapuje i okna nie są wystarczająco umyte. W takiej sytuacji, na ratunek przychodzi automatyczne myjka do szyb. Posiada ona wbudowany pojemnik na płyn, dzięki czemu posadzka pozostaje sucha. Urządzenie jest bezprzewodowe, a akumulator może działać nawet godzinę. Sprzęt jest prosty w użyciu i pozwala na szybkie i efektywne umycie okien. Poza tym, myjka świetnie nadaje się do czyszczenia innych szklanych powierzchni – luster i stołów. Urządzenie dobrze zbiera bród i wodę, nie powstają zacieki, więc proces czyszczenia szkła przebiega bardzo sprawnie.  

Mop parowy 

Świetnym urządzeniem jest mop parowy, który pozwala dobrze wyczyścić różnego rodzaju powierzchnie. Po odkurzaniu, trzeba jeszcze umyć podłogi. Korzystanie z tradycyjnego mopa z wiadrem bywa uciążliwe. Pojemnik z wodą jest ciężki, woda łatwo się rozchlapuje, a mop nie jest dokładnie wykręcony. Urządzenie parowe posiada wbudowany pojemnik na wodę, a wydobywająca się para pozwala łatwo i szybko wyczyścić różnego rodzaju zabrudzenia. Urządzenie doskonale sprawdzi się na kafelkach i panelach. 

Jak widać, sprzątanie w domu nie musi trwać wieczność i być bardzo uciążliwe. Tradycyjne sprzęty, warto zastąpić nowoczesnymi, udoskonalonymi technologicznie zamiennikami. Nowoczesne urządzenia pozwalają przede wszystkim zaoszczędzić czas. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE