Reklama

Reklama

Tereny zielone na osiedlu Przytorze

Opublikowano: wt, 6 cze 2017 12:08
Autor:

Tereny zielone na osiedlu Przytorze - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura i edukacja Tereny zieleni na osiedlu Przytorze.Zajmujące powierzchnię razem z obiektami sportowymi przy ul. Paderewskiego ponad 3 ha. Usytuowane jest przy ul. Słowackiego, Energetyków i Paderewskiego.Na zagospodarowanym obszarze znajdują się :- alejki spacerowe z płyt chodnikowych i kostki brukowej,- skwer przy ul. Słowackiego - trawniki parkowe 0,4 ha, 67 drzew liściastych, 1288 krzewów liściastych, 13 krzewów iglastych, 245 roślin okrywowych, 10 ławek z bali, 4 ławki młodzieżowe, 5 koszy z wkładami,- skwer przy ul. Paderewskiego - trawniki parkowe 0,68 ha, 95 drzew liściastych, 5 drzew iglastych, 1668 krzewów liściastych, 97 krzewów iglastych, 730 roślin okrywowych,15 ławek z bali, 8 koszy z wkładami.oraz boiska do tenisa ziemnego, siatkówki i piłki ręcznej, kometki oraz zrealizowany w roku 2006 SKATEPARK.

Reklama

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.