Reklama

Gwiazdy baletu Bolszoj w Bełchatowie!

Opublikowano:
Autor:

Gwiazdy baletu Bolszoj w Bełchatowie! - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura i edukacja 29 kwietnia w Miejskim Centrum Kultury w ramach cyklu "wielka sztuka na dużym ekranie" niezwykłe baletowe widowisko - retransmisja specjalnego pokazu spektaklu „Giselle”, w wykonaniu artystów z moskiewskiego teatru Bolszoj.

Retransmisja na ekranie kina Kultura zostanie wyświetlona z okazji Międzynarodowego Dnia Tańca.

„Giselle” to ukoronowanie stylu romantycznego w balecie. Tytuł uwielbiany przez miłośników teatru oraz tańca, wystawiany na największych scenach baletowych świata, już od ponad 170 lat.

W spektaklu, według wizji legendarnego teatru Bolszoj, zobaczymy największą gwiazdę nowożytnego baletu – Swietłanę Zacharową oraz zdobywającego obecnie wielką popularność Siergieja Połunina. Primabalerina Bolszoj i „niegrzeczny chłopiec baletu”, tworzą niezapomniane kreacje, przepełnione emocjami oraz bezbłędną techniką.

Dzięki pokazowi na dużym ekranie, widzowie będą mogli przenieść się do magicznego świata baletu, w którym romantyczna wizja uczucia miesza się z elementami grozy, oraz zobaczyć jedną z najpiękniejszych scen w historii tańca scenicznego (taniec duchów).

Retransmisja odbędzie się 29 kwietnia o godzinie 17.00. Bilety w cenie 20 zł do nabycia w kasie kina KULTURA oraz internetowo: bilety.mckbelchatow.pl


Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE