Reklama

Reklama

Finałowy spektakl XXIII Jesiennych Spotkań Teatralnych z BAT-em

Opublikowano: czw, 26 paź 2017 12:21
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura i edukacja Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza na finałowy spektakl XXIII Jesiennych Spotkań Teatralnych z BAT-em, który odbędzie się 16 listopada o godzinie 18:00. Na scenie sali teatralno – widowiskowej grupa BAT-PKP zaprezentuje „Leśmiana”.

Reklama

Po Tuwimie i Broniewskim przyszedł czas na sceniczną prezentację kolejnego ważnego poety. Tym razem, grupa teatralna BAT – PKP wkroczy w świat subtelnej baśniowej fantazji, zmysłowych uczuć, emocji oraz tajemniczej natury!
Twórczość Leśmiana jest dla każdego, choć wymaga chwili refleksji nad kondycją człowieka uwikłanego w trudne, niekiedy dramatyczne przeżycia. Odrębną wartością jest język tej poezji – pełen niezwykłych neologizmów, metafor. Spektakl „Leśmian” inspirowany najbardziej znanymi tekstami poety to nieco inne spojrzenie na poezję, która zyskuje nowy wymiar w zderzeniu z żywiołem młodości.

Wstęp na spektakl jest wolny.

Reżyseria: Katarzyna Pawłowska.
Muzyka: Piotr Grzelak.
Gościnnie wystąpią : Małgorzata Włodarczyk – Kucab i Marzena Zimoch.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.