Reklama

Zmiany w rozkładzie jazdy MZK Bełchatów

Opublikowano:
Autor:

Zmiany w rozkładzie jazdy MZK Bełchatów - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Miejski Zakład Komunikacji wprowadza drobne zmiany w kursowaniu linii nr 9. Nowym rozkładem dziewiątka pojedzie już od poniedziałku, 28 października. Póki co będzie on obowiązywał na próbę.

Dotychczasowy kurs z godz. 11:30 na trasie os. Binków – szpital zostaje wydłużony do ul. Grabowej. Tak Dziewiątka będzie jeździć od poniedziałku do piątku w dni robocze. W drogę powrotną emzetka z ul. Grabowej wyjedzie o godz. 12:20.

Kolejna zmiana dotyczy sobotniego kursu z godz. 8, który zostaje przeniesiony na godz. 7:35.

Zmiany w rozkładzie Dziewiątki, to odpowiedź MZK na wnioski mieszkańców – Trafiło do nas sporo próśb, szczególnie od mieszkańców os. Binków i ul. Grabowej, aby wydłużyć trasę linii nr 9 w godzinach dopołudniowych. Dzięki temu zmniejszyła się przerwa pomiędzy kolejnymi kursami. Z kolei w sobotę wcześniejszy odjazd emzetki pozwoli osobom uczącym się dojechać na czas na zajęcia, które odbywają się w szkołach przy ul. Czaplinieckiej – mówi Jacenty Łasek, kierownik ds. eksploatacji w MZK Bełchatów.

Nowy rozkład linii nr 9 będzie obowiązywać przez trzy najbliższe miesiące. – Chcemy sprawdzić czy wprowadzone zmiany zdają egzamin. W autobusach zamontowane są bramki do liczenie pasażerów, będziemy więc wiedzieć jakie jest zainteresowanie danymi kursami – tłumaczy Jacenty Łasek, kierownik ds. eksploatacji w MZK Bełchatów.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE