Reklama

Zboczeniec ''straszył'' rowerzystki nagim przyrodzeniem przy cmentarzu

Opublikowano:
Autor:

Zboczeniec ''straszył'' rowerzystki nagim przyrodzeniem przy cmentarzu - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Bulwersujące zdarzenie miało miejsc dziś na ul. Wojska Polskiego. Do bełchatowskiej komendy policji zgłosiły się kobiety, które twierdziły, że były świadkami obrzydliwego zachowania mężczyzny, który obnażał się na ścieżce rowerowej.

Jak informowały zgłaszające, podczas porannej przejażdżki ścieżką rowerową na Wojska Polskiego, na wysokości tamtejszego cmentarza, napotkały mężczyznę. Miał on w obecności przejeżdżających kobiet zdejmować bieliznę i wulgarnie wymachiwać przyrodzeniem. Według rysopisu rowerzystek to niski, starszy i łysy mężczyzna. Stał przy nim rower.

Zgłoszenie od kobiet wpłynęło ok godz. 11:00, a niesmaczna sytuacja miał miejsce ok 7:30.

- Na miejsce zdarzenia pojechali policjanci z bełchatowskiej komendy, trudno jednak spodziewać się, by po kilku godzinach sprawca nadal tam był. Stąd apel: jeśli mieszkańcy widzą coś niepokojącego, to prosimy o natychmiastowy kontakt z naszą jednostką, wtedy zdecydowanie zwiększają się szanse na skuteczną interwencję i wyeliminowanie sprawcy bądź sprawców wykroczeń czy przestępstw - mówi Ewelina Maciejewska z KPP w Błchatowie

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE