Reklama

Reklama

Zablokowana ulica i zmiana trasy autobusów. Jak dojechać na cmentarz?

Opublikowano: pon, 28 paź 2019 09:56
Autor:

Zablokowana ulica i zmiana trasy autobusów. Jak dojechać na cmentarz? - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia W piątek, 1 listopada, czyli we Wszystkich Świętych musimy liczyć się ze zmianą organizacji ruchu w części miasta. Mowa oczywiście o Alei Włókniarzy, przy której znajduje się cmentarz. Inaczej pojadą też miejskie autobusy. Możemy spodziewać się też większej ilości patroli w okolicach nekropolii.

Reklama

Z uwagi na zwiększone natężenie ruchu w okolicy cmentarza, spowodowanie dniem Wszystkich Świętych, miasto zdecydowało się na zmianę organizacji ruchu przy Al. Wyszyńskiego, gdzie zorganizowany zostanie parking. Zamknięty będzie wjazd od strony Lipowej i Czaplinieckiej.

- Dojechać i powrócić z cmentarza będzie można ulicami: Wyspiańskiego i Kątną, gdzie obowiązywać będzie ruch dwustronny. Wyjazd z cmentarza będzie możliwy ul. Włókniarzy oraz ulicami jednokierunkowymi, czyli Transportową i Cmentarną – czytamy na stronie Urzędu Miasta.

Również osoby, które podróżują miejską linią autobusową nr. 10 mogą spodziewać się dodatkowych utrudnień. Z racji zamknięcia Alei Wyszyńskiego, trasa "dziesiątki" zostanie chwilowo przeniesiona na ul. Czapliniecką i Lipową, będzie więc jeździć po trasie linii nr. 3.

Urząd Miasta oraz służby mundurowe informują też o wzmożonych kontrolach, zwłaszcza w okolicach miejskiego cmentarza. Zgodnie z ich doniesieniami, policja, straż miejska oraz ochotnicy z OSP Bełchatów i OSP Bełchatów-Grocholice będą patrolować miasto już od środy 31 października. Głównym celem wzmożonych patroli jest utrzymanie porządku na terenie nekropolii oraz niedopuszczenie do ewentualnych kradzieży.

- Nad bezpieczeństwem mieszkańców oraz osób przyjezdnych czuwać będzie również bełchatowska policja. Od 31 października godz. 6 do 4 listopada do godz. 22 prowadzona będzie policyjna akcja „Znicz 2020”. Funkcjonariusze nadzorować mają okolice cmentarza, a także drogi dojazdowe, wyjazdowe i główne arterie komunikacyjne. Trzeba też się liczyć z nasilonymi kontrolami stanu trzeźwości kierujących, a także prędkości – informują miejscy urzędnicy.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (7)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

 • 2 lata temu | ocena +3 / -3

  Hej

  W tamtym roku nie było policji i wszystko działało bez zarzutu.

 • 2 lata temu | ocena +0 / -0

  kris

  Od 31 października godz. 6 do 4 listopada do godz. 22 prowadzona będzie policyjna akcja „Znicz 2020”

  • 2 lata temu | ocena +0 / -0

   Emmanuel Schmetterling

   coż... błędy zdarzają się każdemu, ale nie każdy błąd jest wybaczalny, a błąd niewiedzy ze strony redaktorzyny, który spłodził tego bękarta- ten artykuł jest już błędem nad błędami, żeby nie wiedzieć w którym roku żyjemy, to trzeba być nie wiem kim... chyba tylko redaktorzyną z dd, który nawet imieniem i nazwiskiem nie potrafi się podpisać.

   • 2 lata temu | ocena +0 / -0

    No debil

    Polecam koledze wyżej zwracać uwagę na szczegóły. Podanie jest urzędniczym cytatem, nie słowami redaktora. Żądasz, żeby dziennikarze manipulowali słowami innych? Zapraszam do TVP. A może sam pochwalisz się jakimś tekstem? Czy komentarz z błędami interpunkcyjnymi to wszystko co potrafisz wyklikać?

    • 2 lata temu | ocena +0 / -0

     Emmanuel Schmetterling

     Rzetelny, uczciwy i profesjonalny dziennikarz ma obowiązek używać głowy i rozumu. Jeśli widzi, słyszy, że jego rozmówca popełnił błąd rzeczowy- w tym przypadku zła data roku, to ma taki dziennikarz obowiązek sprostowania i poprawienia swego rozmówcy w taki czy inny sposób. No, ale skoro dziennikarze z dd nie używają rozumu, to wychodzą właśnie takie kwiatki w stylu błędna data roku etc. A kolega to też chyba z gimbazy.

 • 2 lata temu | ocena +1 / -1

  Kopidołek

  Na cmentarz dojechać można karawanem z firmy pogrzebowej:)

  • 2 lata temu | ocena +0 / -0

   aaa

   to też......