Reklama

Zaalarmowała, że boi się o życie męża. Kilkudziesięciu policjantów w akcji

Opublikowano:
Autor:

Zaalarmowała, że boi się o życie męża. Kilkudziesięciu policjantów w akcji - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Ponad 4 godziny trwały poszukiwania 30-letniego mieszkańca Bełchatowa, który chciał się targnąć na swoje życie. W wyniku akcji poszukiwawczej mężczyzna został odnaleziony i przewieziony do bełchatowskiego szpitala.

Informację o zaginięciu 30-latka policjanci otrzymali wczoraj, około godz. 19.00, od zaniepokojonej bełchatowianki, do której mąż wysyłał sms-y z informacją, że chce się targnąć na swoje życie. Kobieta poinformowała, że mężczyzna może znajdować się pod wpływem środków odurzających, ponadto podała dane pojazdu, jakim się porusza. Natychmiast podjęto działania poszukiwawcze, w które zaangażowanych było kilkudziesięciu funkcjonariuszy KPP w Bełchatowie. Ustalono, że zaginiony może przebywać w okolicy Grocholic, w związku z czym opatrolowano teren i przyległe miejscowości. Po północy, na ul. Wojska Polskiego w Bełchatowie, zlokalizowano pojazd, którym miał poruszać się zaginiony. Policjanci przystąpili do legitymowania kierującego, potwierdzając tożsamość zaginionego . Na miejsce została wezwana karetka pogotowia, która zabrała mężczyznę do Szpitala Wojewódzkiego w Bełchatowie na obserwację.

W związku z podejrzeniem kierowania pojazdem pod działaniem środków odurzających, mężczyźnie pobrano krew do badań oraz zatrzymano prawo jazdy. Dalsze postępowanie w tej sprawie prowadzą bełchatowscy policjanci.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE