Reklama

Reklama

Wyłączą prąd dla dziesięciu bloków na Dolnośląskim. Jak długo potrwają utrudnienia?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Wyłączą prąd dla dziesięciu bloków na Dolnośląskim. Jak długo potrwają utrudnienia?  - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Mieszkańcy osiedla Dolnośląskiego oraz kilku ulic w Bełchatowie muszą w najbliższych dniach przygotować się na przerwy w dostawach prądu. Kiedy i gdzie planowane są wyłączenia?

Reklama

Powodem przerw w dostawach prądu są planowane prace modernizacyjne. PGE Dystrybucja oddział Łódź poinformował, że remonty mają poprawić bezpieczeństwo dostaw energii oraz zmniejszą ryzyko awarii. Dlatego muszą one być prowadzone regularnie i na bieżąco. Niestety prace modernizacyjne wiążą się z przerwami w dostawach energii elektrycznej.

Gdzie zaplanowano wyłączenia w najbliższych dniach? W piątek (28 maja) przerwy w dostawach prąd przewidziane są w godz. 10-14 dla dziesięciu bloków na osiedlu Dolnośląskim o numerach. 224, 227, 302, 303, 305, 306, 307, 331, 332 oraz 333. Z kolei nieco ponad tydzień później w poniedziałek (7 czerwca) wyłączenia w godz. 8-13 zaplanowano na ulicach: Czyżewskiego, Lazurowej i Przedwiośnie, a w godz. 8:30-12:30 na ulicy Rubinowej.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy