Reklama

Wójt trafił na kwarantannę. Koronawirus u jednego z pracowników

Opublikowano:
Autor:

Wójt trafił na kwarantannę. Koronawirus u jednego z pracowników - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Urząd gminy Bełchatów poinformował, że wójt Konrad Koc przebywa na kwarantannie wraz częścią kadry kierowniczej urzędu. Co ciekawe, pod koniec ubiegłego tygodnia wójt powołał swojego zastępcę, aby być przygotowanym na taką sytuację.

Konrad Koc, wójt gminy Bełchatów, przebywa na kwarantannie. Gmina poinformowała właśnie, że do 15 października odwołane zostają wszystkie zaplanowane spotkania z włodarzem gminy. Wraz z szefem urzędu na kwarantannę trafiła też część kadry kierowniczej.

- W związku z tym, że u jednego z pracowników Urzędu Gminy Bełchatów potwierdzono zakażenie koronawirusem, w placówce wdrożono odpowiednie procedury i takie rozwiązania organizacyjne, aby zachować ciągłość działania oraz bezpieczeństwo dla wszystkich klientów urzędu – poinformował Urząd Gminy Bełchatów. - Jednocześnie przypominamy o obowiązujących ograniczeniach, związanych z bezpośrednią obsługą interesantów w Urzędzie Gminy Bełchatów.

Przypomnijmy, że w piątek, 9 października, wójt Koc mianował na swojego zastępcę Damiana Marczewskiego, który dotychczas zajmował stanowisko inspektora ds. zamówień publicznych w Referacie Inwestycji i Zamówień Publicznych. Decyzję tłumaczył ryzykiem kwarantanny, na którą może trafić kierownictwo gminy, co oznaczałoby paraliż urzędu.

Gmina poinformowała też, że w związku z rosnącą liczbą przypadków zachorowania na COVID19 oraz objęciem powiatu bełchatowskiego tzw. strefą czerwoną, wprowadzone zostały zmiany w zakresie udostępniania budynku Urzędu Gminy Bełchatów, do którego można dostać się jedynie od strony dziedzińca, wejście główne, tj. od strony ul. Kościuszki jest zamknięte.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE