Reklama

Wojciech Cejrowski promuje bełchatowski różaniec. Dziś kolejne spotkanie na modlitwie

Opublikowano:
Autor:

Wojciech Cejrowski promuje bełchatowski różaniec. Dziś kolejne spotkanie na modlitwie - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Mimo, że Alfie Evans zmarł dzisiejszej nocy, bełchatowianie, którzy wczoraj uczestniczyli we wspólnej modlitwie w centrum, zbierają się dziś ponownie. Wpis zachęcający do uczestnictwa w modlitwie w centrum Bełchatowa udostępnił również na swoim profilu facebook'owym znany podróżnik Wojciech Cejrowski.

„ABSOLUTNIE NIE ODWOŁUJEMY RÓŻAŃCA” -taki komunikat wydał Bartek Pieles, organizator publicznego bełchatowskiego różańca w intencji chłopca, którego historia w ostatnich dniach wstrząsnęła opinią publiczną w większości krajów świata.

- Jesteśmy wstrząśnięci informacją o śmierci Alfie Evans. Ten Mały Wojownik poruszył nasze serca. Chcemy być w tej chwili z rodzicami i rodziną Alfiego oraz ze wszystkimi, których poruszyła ta tragedia. Nie ma naszej zgody na grzech eutanazji. - mówi Bartek Pieles

Dziś bełchatowianie zbiorą się ponownie przed pomnikiem Jana Pawła II przy ul. Kościuszki, aby modlić się z różańcami w dłoni.

- Spotykamy się dziś o godz. 21.00 pod pomnikiem św. Jana Pawła II przy ul. Kościuszki, by modlić się o siły i pocieszenie dla rodziców Alfiego. Będziemy modlić się także, by zapanowała cywilizacja życia, a nie śmierci, o mądrość dla lekarzy i wszystkich rządzących, a także o nawrócenie Europy - informuje Piles.

Organizatorzy zachęcają do przyniesienia świec i zniczy, aby w ten sposób upamiętnić śmierć Alfie Evansa.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE