Reklama

Reklama

Wakacje w Muzeum pod znakiem podróży

Opublikowano: ndz, 1 lip 2018 22:00
Autor:

Wakacje w Muzeum pod znakiem podróży - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia

Reklama

Podczas tegorocznych wakacji Muzeum Regionalne w Bełchatowie zapraszamy dzieci, które pozostaną w swych domach do udziału w specjalnym programie podróżniczym. Zajęcia są odpłatne, a ilość miejsc jest ograniczona.

Jedną z propozycji są zajęcia pod nazwą „Podróże w czasie – znak orła”. To podróż do początków naszej państwowości i symboli narodowych. Po krótkiej pogadance i zwiedzeniu wystawy – warsztaty plastyczne, podczas których uczestnicy wykonają własnoręcznie godło narodowe.


Prowadzący: Marcin Uss

Termin: 25.06 – 29.06, 02.07 – 06.07.2018 r.

Zapraszamy również na zajęcia pn. „Podróże – małe i duże. Egzotycznie”. W podróżach „palcem po mapie” odwiedzimy jednego dnia Peru, innego Ghanę, a kolejnego Indonezję. Dzięki prezentacji dowiecie się jak wygląda zwykły dzień i czas zabawy Waszych rówieśników w tych krajach. Wykonamy prostą zabawkę lub zagramy w egzotyczną grę.

Prowadząca: Magdalena Marciniak-Darda


Termin: 25.06 – 29.06, 02.07 – 06.07.2018 r.

Zajęcia wakacyjne skierowane są do uczestników indywidualnych i grup zorganizowanych.

Godziny zajęć: 9.00, 11.00.


Czas trwania: do 60 min.


Wiek: od 6 lat


Maksymalna ilość uczestników w grupie: 15; minimalna ilość: 5.


Zajęcia płatne – 2,00 zł/osoba.


Dzieci do lat 12 muszą być przyprowadzane i odbierane przez rodziców lub opiekunów, którzy mogą towarzyszyć dzieciom w czasie zajęć. Prosimy o zapisy z co najmniej z tygodniowym wyprzedzeniem – telefonicznie: 44 633 11 33 lub osobiście w sekretariacie Muzeum. Zajęcia są odpłatne, a ilość miejsc jest ograniczona.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.