Reklama

Utrudnienia dla kierowców w centrum. Już w niedzielę bieg "Gorących Kibiców Serc"

Opublikowano:
Autor:

Utrudnienia dla kierowców w centrum. Już w niedzielę bieg "Gorących Kibiców Serc" - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Sympatycy GKS Bełchatów, który już od ponad pół roku boryka się z problemami finansowymi, nie ustają w próbach ratowania swojego ukochanego klubu. Już w niedzielę, 26 stycznia, odbędzie się bieg "Gorących Kibiców Serc", podczas którego zbierane będą fundusze dla bełchatowskiej "Gieksy". Organizatorzy ostrzegają, że w trakcie imprezy wystąpią utrudnienia w ruchu.

Bieg zaplanowano tak, by każdy chętny mógł wziąć w nim udział. Symboliczny dystans 1977 metrów ma upamiętniać datę powstania klubu. Trasa będzie przebiegać przez ulice Zieloną, Targową, Grota – Roweckiego, Kempfinówkę, Czyżewskiego, Lecha i Marii Kaczyńskich, a meta będzie ulokowana na placu Narutowicza. Tam właśnie kibice świętowali największe sukcesy klubu.

- W biegu udział może wziąć każdy. Dystans 1977 metrów symbolizuje datę powstania klubu. Przebyć go można, biegnąc, truchtając, a nawet maszerując. Nie ma żadnych ograniczeń wiekowych, a uczestnicy nie będą ścigać się na czas. Ważne, by wystartować razem i w ten sposób wesprzeć bełchatowski klub sportowy. Bieg zaplanowano na maksymalnie 25 minut. To w zupełności powinno wystarczyć, by pokonać ten niedługi odcinek - informują organizatorzy.

Dzisiaj organizatorzy biegu poinformowali, że w związku z wydarzeniem pojawią się też utrudnienia w ruchu. Korków i objazdów na trasie biegu można spodziewać się między godz. 15.50-16.30.

Udział w biegu jest bezpłatny, na miejscu będzie jednak można kupić cegiełki, dochód będzie przeznaczony na klub GKS Bełchatów. Wsparcie można też przekazać na konto – wpłat, nie mniejszych niż 20 zł można dokonywać na numer konta 25 1090 2705 0000 0001 4337 0251, w treści wpisując „BIEG GKS”. Organizatorzy zachęcają, by na bieg zabrać ze sobą biało – zielono – czarne emblematy.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE