Reklama

Urzędnik zarażony koronawirusem. Zamknięta placówka, sanepid szykuje kwarantannę

Opublikowano:
Autor:

Urzędnik zarażony koronawirusem. Zamknięta placówka, sanepid szykuje kwarantannę - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Urząd miejski w Zelowie został zamknięty dla interesantów. Powód? Jeden z pracowników, który obecnie przebywa na kwarantannie, otrzymał pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa. Sanepid już zapowiada kwarantannę dla kolejnych osób, decyzję mają zapaść w ciągu najbliższych godzin.

Podjęto decyzję o zamknięciu Urzędu Miejskiego w Zelowie. Okazuje się, że u jednego z urzędników potwierdzono zakażenie koronowirusem, gdy ten przebywał już na kwarantannie. Obecnie bełchatowski sanepid ustala z iloma osobami zarażony urzędnik mógł mieć bezpośredni kontakt. W ciągu najbliższych godzin zapadną decyzje ile osób zostanie wysłanych na kwarantannę.

- Trwa obecnie postępowanie epidemiologiczne i zbieramy dane. Na pewno będą decyzje o kwarantannie – mówi Elżbieta Świerczyńska-Musiał, dyrektor Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Bełchatowie.

Gmina Zelów poinformowała, że kontakt z petentami i załatwianie najpilniejszych spraw odbywać się będzie drogą telefoniczną (tel.: 44 634 10 00 – Punkt Informacyjny, 44 635 15 31 – Urząd Stanu Cywilnego, 44 635 15 37 – sekretariat, fax – 44 634 13 41) lub elektroniczną (umzelow@zelow.pl, ePUAP).

- Ponadto przy głównym wejściu do siedziby budynku Urzędu Miejskiego w Zelowie wystawiona zostanie skrzynka na korespondencję papierową. Prosimy o umieszczanie w skrzynce dokumentów zapakowanych w kopertę – poinformowała gmina Zelów.

Do odwołania zawieszona zostaje obsługa kasowa. Wpłaty będą przyjmowane wyłącznie drogą elektroniczną.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE