Reklama

Reklama

Urząd przekaże pieniądze dla bełchatowskiej policji. Na co zostaną przeznaczone?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Urząd przekaże pieniądze dla bełchatowskiej policji. Na co zostaną przeznaczone? - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia W sumie 80 tys. zł przekaże miasto dla bełchatowskiej policji. Uchwałę w tej sprawie podjęli radni miejscy. Na co zostaną przeznaczone pieniądze?

Reklama

Zdecydowana większość kwoty, bo aż 60 tys. zł, pokryje zakup nowego samochodu służbowego. Będzie to radiowóz, który posłuży wydziałowi prewencji oraz dzielnicowym. Połowę kosztów zakupu auta pokryje miasto, a drugą część Komenda Główna Policji.

- Bardzo cieszymy się, że kolejny rok z rzędu możemy liczyć na tak duże wsparcie z urzędu miasta. Chciałem także podkreślić, że nasza współpraca układa się znakomicie, dzięki czemu możemy razem skutecznie dbać o bezpieczeństwo mieszkańców. Wymiernym skutkiem podejmowanych wspólnie z miastem działań jest fakt, że ubiegły rok był pierwszym od lat, w którym na bełchatowskich ulicach nie doszło do żadnego wypadku śmiertelnego – mówi komendant bełchatowskiej policji insp. Grzegorz Czubakowski.

Radni przegłosowali także przekazanie 20 tys. na tzw. patrole ponadnormatywne policjantów.

– Pozwala to m.in. na lepsze zabezpieczenie różnego rodzaju imprez masowych, sportowych czy kulturalnych – tłumaczy komendant Czubakowski.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy