Reklama

Reklama

Urząd miasta wystawia działki na sprzedaż. Sprawdź, gdzie i za ile kupisz grunty w Bełchatowie

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Urząd miasta wystawia działki na sprzedaż. Sprawdź, gdzie i za ile kupisz grunty w Bełchatowie - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Urząd Miasta w Bełchatowie wystawił na sprzedaż w sumie kilkanaście działek. Za grunty w najbardziej atrakcyjnych lokalizacjach trzeba zapłacić ponad 200 tys. zł.

Reklama

Magistrat ogłosił wykaz nieruchomości przeznaczonych do zbycia. W opublikowanym w urzędzie ogłoszeniu znalazło się wiele działek w różnych częściach miasta, których ceny wahają się od kilkudziesięciu do grubo ponad 200 tys. zł.

Do sprzedania jest działka przy ulicy Podleśnej o pow. 0,1626 ha. Przeznaczenie terenu to zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, dopuszczalne są usługi. Jak zaznaczono, w północno – zachodniej części działki przebiega napowietrzna linia elektroenergetyczna niskiego napięcia. Cena to 161,2 tys. zł

Kolejna oferowana działka zlokalizowana jest przy ul. Grzybowej. Znajduje się na niej budynek w złym stanie technicznym. Przeznaczenie terenu zaklasyfikowane jest jako zabudowa jednorodzinna z dopuszczalnymi usługami. Działka ma powierzchnię 0,16 ha, a cena nieruchomości wynosi 118,9 tys. zł (zbycie bez Vat).

Za kwotę 38,7 tys. zł do sprzedania jest działka o pow. 0,7996 ha położona przy ulicy Wrzosowej. Nieruchomość jest niezabudowana i opisana jest w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego jako tereny rolnicze, zieleni naturalnej. Chętni nabywcy mogą też kupić działkę o pow. 0,1029 ha, położoną przy ulicy Podleśnej. Przy zachodniej granicy działki znajduje się słup elektroenergetyczny. Podstawowe przeznaczenie gruntu to tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, dopuszczalne – usługi. Cena to 114,3 tys. zł.

Na sprzedaż wystawiono też grunty przy ulicy Grabowej. Działka ma powierzchnię 0,1032 ha. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego przeznaczona jest jako teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, a dopuszczalne – usługi. Cena nieruchomości to 112,9 tys. zł. Na kupca czeka również nieruchomość położona przy ul. Obrońców Gór Borowskich. Działka zlokalizowana jest w Grocholicach i opisana jest jako tereny przeznaczone do zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Powierzchnia działki to 0,1022 ha. Cena wynosi 135,9 tys. zł.

Do sprzedania jest również działka położona w rejonie ul. Piłsudskiego. Powierzchnia to 0,0872 ha, a cena wynosi 131,1 tys. zł. Grunt opisany jest jako tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Przy tej samej ulicy do sprzedaży jest jeszcze nieruchomość niezabudowana na działkach o pow. 0,0887 ha. Cena to 133,4 tys. zł.

Przy ulicy Piłsudskiego na sprzedaż zostało wystawiony też kilka innych działek o większej powierzchni i cenie. Wszystkie są opisane w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego jako tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z dopuszczalnymi usługami. Za nieruchomości niezbaudowaną o powi. 0,1448 ha trzeba zapłacić 198,2 tys. zł, za kolejną działkę o pow. 0,1452 ha kwotę 218,2 tys. zł, cena za kolejny grunt o pow. 0,1375 ha to 188,1 tys. zł. Za inną działkę o podobnej powierzchni w tym samym rejonie cena wynosi aż 206,6 tys. zł.

Na sprzedaż wystawiono też grunt w rejonie ul. Piłsudskiego i ul. Kazimierza Jasińskiego. Działka ma łączną powierzchnię 0,0874 ha. Przeznaczona jest pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Cena nieruchomości wynosi 119,6 tys. zł.

Magistrat wystawił też na sprzedaż siedem działek przy ul. Goetla. Jedna większa o pow. 0,0023 ha za cenę 6,6 tys. zł, a pozostałe nieco mniejsze (pow. 0,0021 ha) za kwotę 6,1 tys. zł. Te działki opisane w planie zagospodarowania przestrzennego sa jako przeznaczone pod zespół garaży. 

Za kwotę 156 tys. zł do nabycia jest również działka o pow. 0,1493 ha, położona przy ulicy Dalekiej w rejonie osiedli Politanice i Binków oraz Zdzieszulic. Przeznaczona jest pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Na chętnych czeka też grunt przy ul. Powstańców Śląskich o pow. 0,1222 ha. W planie przestrzennego zagospodarowania opisana jest jako tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Po zachodniej stronie nieruchomości przebiega sieć wodociągowa. Centa działki to 103,8 tys. zł.

Działka o pow. 0,1124 ha jest też do nabycia przy ul. ks. Teodora Kwarto w Grocholicach, która przeznaczona jest pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Przez nieruchomość przebiega nieczynna sieć wodociągowa, a wzdłuż zachodniej granicy działki biegnie linia telekomunikacyjna. Cena wynosi 149,4 tys. zł.

Na nabywcę czeka też nieruchomość niezabudowana położona przy ul. Małopolskiej o pow. 0,0888 ha. Przeznaczona jest pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, dopuszczalne – usługi. Cena działki to 172,2 tys. zł. Do sprzedania jest też grunt przy ul. Czeremchowej. Cena to 165,6 tys. zł.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy