Reklama

Umówił się na seks z 14-latką. Został ujęty dzięki mieszkańcowi powiatu bełchatowskiego

Opublikowano:
Autor:

Umówił się na seks z 14-latką. Został ujęty dzięki mieszkańcowi powiatu bełchatowskiego - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Łowca pedofilów z powiatu bełchatowskiego zorganizował prowokację, podszywając się pod 14-latkę. Dzięki jego działaniom ujęto 22-latka z powiatu piotrkowskiego, który oferował wirtualnej nieletniej seks.

Podający się za nastolatkę 21-latek z gminy Bełchatów, korespondował z mężczyzną na jednym z czatów internetowych. Rozmowa szybko zeszła na tematy erotyczne podszyte propozycjami seksualnych zbliżeń. 22-latek z powiatu piotrkowskiego, który okazał się mieć zapędy pedofilskie wysłał wirtualnej 14-latce swoje nagie zdjęcia i zaproponował osobiste spotkanie. Na takowe obie strony umówiły się we wtorek, 6 listopada rano w piotrkowskiej galerii handlowej.

Na spotkanie zamiast umówionej 14-latki przybył 21-letni prowokator, który w asyście ochrony obiektu dokonał obywatelskiego zatrzymania mężczyzny zainteresowanego randką z nieletnią. O fakcie zastali natychmiast zawiadomieni miejscowi policjanci, którym przekazano ujętego 22-latka

Finałem policyjnego dochodzenia było postawienie zarzutów o usiłowanie doprowadzenia do czynności seksualnych z osobą poniżej 15 roku życia, za które grozi kara pozbawienia wolności do lat 2.

Oskarżony został objęty policyjnym dozorem, o jego losie zdecyduje sąd.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE