Reklama

Ukradł rower 13-latkowi. Wpadł pod bełchatowską komendą

Opublikowano:
Autor:

Ukradł rower 13-latkowi. Wpadł pod bełchatowską komendą - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Policjanci Wydziału Kryminalnego bełchatowskiej komendy zatrzymali 24-latka, który ukradł rower o wartości 650 złotych.

12 sierpnia do bełchatowskiej komendy policji zgłosił się ojciec 13-letniego chłopca, który zawiadomił, że w piątek, 9 sierpnia nieznany mężczyzna ukradł rower jego syna. Do kradzieży doszło na terenie parku przy Placu Wolności w Bełchatowie. Sprawca wykorzystał chwilę nieuwagi małoletniego, wsiadł na rower i odjechał w nieznanym kierunku.

- Powiadomieni o kradzieży policjanci wydziału kryminalnego od razu przystąpili do działania. Jeszcze tego samego dnia wytypowali prawdopodobnego sprawcę. Mężczyzny nie było jednak w miejscu zamieszkania. Amator cudzej własności, którym okazał się 24–letni bełchatowianin został zatrzymany 13 sierpnia na skrzyżowaniu w pobliżu komendy. Został rozpoznany przez operacyjnych. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Wcześniej jednak przyznał się do kradzieży i wskazał miejsce, gdzie ukrył rower – informuje Ewelina Maciejewska a z KPP w Bełchatowie.

Zabezpieczony jednoślad powrócił już do prawowitego właściciela. Sprawca kradzieży będzie natomiast musiał liczyć się z odpowiedzialnością karną, której górna granica to nawet 5 lat więzienia.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE