Reklama

Uczniowie 8 klas i 6 nauczycieli na kwarantannie. Koronawirus w kolejnej bełchatowskiej szkole

Opublikowano:
Autor:

Uczniowie 8 klas i 6 nauczycieli na kwarantannie. Koronawirus w kolejnej bełchatowskiej szkole - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Jeden z nauczycieli pracujących w Szkole Podstawowej nr 12 w Bełchatowie otrzymał pozytywny wynik testu na koronawirusa. Na kwarantannę skierowano dzieci z 8 klas oraz 6 nauczycieli – dla uczniów objętych kwarantanną zorganizowane zostały zajęcia online. Placówka jest już po dezynfekcji.

SP 12 to już czwarta placówka oświatowa w Bełchatowie, w której pojawiło się ognisko koronawirusa. Tym razem pozytywny wynik otrzymał jeden z nauczycieli – jak informuje Urząd Miasta, nauczający WF-u oraz matematyki, przez co miał kontakt z wieloma klasami.

Na kwarantannę skierowano uczniów z 8 klas oraz 6 nauczycieli. W najbliższych dniach, dzieci przebywające w izolacji domowej będą się uczyć w trybie zdalnym.

- Dzieci z ośmiu oddziałów oraz 6 nauczycieli skierowanych zostało przez sanepid na kwarantannę. Uczniowie klasy czwartej zdalne nauczanie będą mieć prowadzone do czwartku tj. 1 października. Dwie klasy pierwsze, dwie szóste, dwie siódme i jedna ósma na kwarantannie i edukacji prowadzonej online pozostaną do końca tego tygodnia – informuje Urząd Miasta.

W placówce przeprowadzona została już dekontaminacja ze szczególnym uwzględnieniem części sportowej. Placówka funkcjonuje już w normalny sposób.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE