Reklama

Reklama

Samorządowcy z Bełchatowa świętowali. Kto został wyróżniony i dostał medal? [FOTO]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia W Bełchatowie obchodzono Dzień Samorządu Terytorialnego. Z tej okazji w MCK Gigantach Mocy odbyła się uroczysta gala z okazji 31. rocznicy pierwszych w powojennej Polsce wyborów samorządowych. Wiceprezydenci, radni oraz urzędnicy otrzymali medale za długoletnią służbę.

Reklama

Uroczystości z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego odbyły się w sali teatralno-widowiskowej MCK PGE Gigantów Mocy. Wśród zgromadzonych gości nie zabrakło samorządowców z miasta i powiatu, władz województwa, a także węgierskiej delegacji z miasta partnerskiego Csongrad.

Podczas gali medalami przyznanymi przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę wyróżniono wiceprezydentów Bełchatowa, radnych oraz pracowników magistratu za wieloletnią służbę na rzecz miasta. Odznaczenia otrzymali:

  • wiceprezydenci: Dariusz Matyśkiewicz, Łukasz Politański,
  • radni: Sławomir Załęczny, Paweł Koszek, Grzegorz Muskała, Sebastian Brózda, Grzegorz Gryczka, Krzysztof Wata,
  • pracownicy urzędu miasta: Monika Fraj-Wiśniewska, Anna Giesko, Wojciech Łągwa, Artur Kurzeja, Sylwia Niciak, Renata Olczak, Wojciech Otręba, Aneta Szewczyk, Bogumiła Wójcik, Jakub Berłowski, Artur Daniłowicz, Agata Plisiecka, Joanna Rydz, Katarzyna Stachowicz, Norbert Wojciechowski.
Wyróżnieni medalami zostali również pracownicy bełchatowskiego starostwa i podległych jednostek. Wśród uhonorowanych osób znalazło się w sumie dziewięć osób: Tomasz Kijanka, Nina Greń-Szymczyk, Agnieszka Kołodziejczyk, Adam Trajdos, Marek Gębarowski, Artur Patryarcha, Małgorzata Stawska, Jacek Walczyk oraz Maria Ziębaczewska.

Po uroczystościach nie zabrakło tortu i symbolicznej lampki szampana. Później samorządowcy wzięli udział w uroczystej mszy świętej, która odprawiona została w ogrodach parafialnych kościoła pw. Narodzenia NMP przy ul. Kościuszki.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy