Reklama

Reklama

Świetlica w gminie Bełchatów już po remoncie. Służyć będzie też... jako kaplica [FOTO]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Najpierw budynek świetlicy w Mikorzycach miał być jedynie zmodernizowany, ale ze względu na zły stan techniczny zakres prac trzeba było rozszerzyć. Teraz gruntownie wyremontowanym obiektem mogą już cieszyć się mieszkańcy.

Reklama

W ramach przebudowy obiektu świetlicy w Mikorzycach (gmina Bełchatów) zdemontowano drewniane elementy budynku, a także postawiono i docieplono nowe ściany. Doszła do tego nowa instalacja elektryczna, kanalizacja i płytki podłogowe.

- Dziś budynek cieszy oko, w środku mamy dwie sale i pomieszczenie socjalne. Zagospodarowaliśmy też plac przy świetlicy. Jestem przekonany, że mieszkańcom to, jak przebudowaliśmy ten obiekt, też się spodoba - mówi Konrad Koc, wójt gminy Bełchatów. 

Ostatecznie inwestycja kosztowała prawie 400 tys. złotych, z czego cześć pochodziła z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych. Świetlica, podobnie jak przed przebudową, będzie również pełnić funkcję kaplicy parafii pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Parznie.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy