Reklama

Starcie "jedynek" do Sejmu z naszego okręgu. Bełchatowski akcent w debacie na antenie Radia Łódź

Opublikowano:
Autor:

Starcie "jedynek" do Sejmu z naszego okręgu. Bełchatowski akcent w debacie na antenie Radia Łódź - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Kandydaci do Sejmu z okręgu 10. staną dzisiaj do debaty organizowanej przez Radio Łódź. Liderzy list będą rozmawiać o ogólnych planach reprezentowanych ugrupowań oraz koncepcji dla regionu. Pośród jedynek pojawi się kandydat z Bełchatowa - Patryk Marjan, który otwiera sejmową listę KW Konfederacja. Początek debaty zaplanowano na godzinę 20:05.

W środę, 25 września, wyborcy będą mieli okazję by wysłuchać tego, co mają do powiedzenia liderzy list do Sejmu z okręgu 10, do którego również należy powiat bełchatowski. Politycy wezmą udział w debacie, która odbędzie się w Restauracji Staromiejskiej przy Rynku Trybunalskim 4/5, w Piotrkowie Trybunalskim.

Kandydaci, dziennikarze i publiczność spotkają się na miejscu o godzinie 19:30. Sama debata rozpocznie się o 20:05 i potrwa do 20:55.

Podczas dyskusji, kandydaci poruszą tematy:

  • najważniejszej kwestii jeżeli chodzi o ogólnopolski program Komitetu Wyborczego;
  • najważniejszej propozycji dla lokalnej społeczności z okręgu, z którego startuje kandydat;

Podczas debaty, każdy z polityków dostanie czas na autoprezentację, będzie też mógł zadać dowolne pytanie wybranemu kontrkandydatowi.

Na wypowiedź, każdy z uczestników będzie miał 2. minuty. Kolejność udzielania odpowiedzi będzie ustalana w oparciu o numery wylosowane dla list Komitetów Wyborczych.

Na chwilę obecną, swój udział potwierdzili Dariusz Klimczak (KW Polskie Stronnictwo Ludowe), Antoni Macierewicz (PiS), Anita Sowińska (KW Sojusz Lewicy Demokratycznej), Patryk Marjan (KW Konfederacja Wolność i Niepodległość) oraz Cezary Grabarczyk (KKW Koalicja Obywatelska PO .N iPL Zieloni).

Debatę możecie oglądać na żywo na facebooku Radia Łódź od godziny 20:00. Spóźnialscy i osoby, które w tym czasie nie mogą być przed komputerem, a chciałby dyskusji wysłuchać, będą mogły znaleźć zapis rozmowy na portalu organizatora.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE