Reklama

Reklama

Możesz dostać karę albo... wygrać samochód. Pula nagród w spisie powszechnym wynosi ponad 2 mln zł!

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: pixabay | poglądowe

Możesz dostać karę albo... wygrać samochód. Pula nagród w spisie powszechnym wynosi ponad 2 mln zł! - Zdjęcie główne

foto pixabay | poglądowe

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Z początkiem kwietnia ruszył Narodowy Spis Powszechny. Udział jest obowiązkowy, a za jego unikanie grozi nawet 5 tys. zł. grzywny. Z drugiej strony dla osób, które się spiszą, przewidziano wartościowe nagrody – w tym kilka samochodów.

Reklama

Prezes Głównego Urzędu Statystycznego, Dominik Rozkrut zdradził w rozmowie z money.pl, że osoby, które wezmą udział w Narodowym Spisie Powszechnym, będą miały szanse na zdobycie wartościowych nagród. Do "zgarnięcia" jest warta 65 tys. zł Toyota Yaris wraz z rocznym pakietem ubezpieczeniowym, składającym się z OC/AC/NW oraz ASSISTANCE 24h. Zwycięzcy otrzymają też dodatkowo 7 650 zł na poczet podatku od wygranej. Samochody trafią w sumie do 16-stu osób – po jednym na każde województwo. Dodatkowo będzie można wygrać karty przedpłacone o wartości 500 i 1000 złotych. Przewidziano kolejno 960 oraz 480 takich nagród.

Jeśli chcecie wziąć udział w losowaniu, musicie spisać się miedzy 1 kwietnia a 30 czerwca, a następnie zachować wiadomość od urzędu, w której znajdzie się 10-cyfrowy kod. Będzie on konieczny, by zapisać się do loterii.

Całkowita pula nagród w Loterii Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021 wynosi niemal 2,2 mln zł.

O tym, jak dokonać samospisu pisaliśmy TUTAJ

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy