Reklama

Reklama

Spektakl "Przyj dziewczę, przyj..."

Opublikowano: wt, 3 paź 2017 17:00
Autor:

Spektakl "Przyj dziewczę, przyj..." - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia

Reklama

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza na spektakl grupy BAT-Scena Dorosłych, pt. „Przyj dziewczę, przyj...”, który odbędzie się 3 października o godzinie 19:00, w ramach XXIII Jesiennych Spotkań Teatralnych z BAT-em. Wstęp wolny.

Sztuka oparta jest na fragmentach książki Tadeusza Różewicza, pt. "Kup kota w worku", która traktuje o przywarach współczesnego Świata. Tekst napisany jest językiem, będącym pastiszem kodu porozumiewawczego młodzieży, blogerów oraz redaktorów kolorowych pism. Oprócz nich, sztuka wyśmiewa też przedstawicieli kręgu polityki czy literatury. Wszystko to w inteligentnym, błyskotliwym stylu!

Spektakl przeznaczony dla osób od 15 roku życia. Ilość miejsc ograniczona (widownia zajmuje miejsca na scenie).

Reżyseria: Krzysztof Zygma
Występują: Katarzyna Brylska, Sławomir Chmiel, Danuta Duda, Joanna Drzazga, Lucyna Hałaszkiewicz, Marzena Klima, Sylwester Hałaszkiewicz, Tomasz Przybylski, Anna Staśkiewicz, Adam Stusio, Agnieszka Władziewicz.
Muzyka: Piotr Zygma

Spektakl „Przyj dziewczę, przyj...” odbywa się w ramach Programu, pn. "SPEKTRUM KULTURY", dofinansowanego przez PGE GiEK S.A.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.