Reklama

Reklama

"Skamieniałości. Jak szukać, znajdować i rozpoznawać?"

Opublikowano: śr, 5 lip 2017 09:00
Autor:

"Skamieniałości. Jak szukać, znajdować i rozpoznawać?" - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia

Reklama

Wraz z początkiem wakacji rozpoczynamy letnie warsztaty kreatywne dla dzieci i młodzieży. Cykl zajęć zapoczątkują już 5 lipca br. warsztaty paleontologiczne. Zajęcia odbędą się w sali konferencyjnej MCK PGE Gigantów Mocy w godz.11.00-13.00.

Warsztaty przygotowane zostały z myślą o początkujących zbieraczach i miłośnikach skamieniałości, a także o tych, którzy podczas pieszych wędrówek znaleźli ciekawe okazy i nie potrafią ich rozpoznać i oznaczyć. Pokażemy gdzie szukać skamieniałości, jak je preparować, oznaczać i eksponować. Wspólnie z nami dzieci i młodzież rozpoczną fantastyczną przygodę i zostaną poszukiwaczami skarbów ziemi. Warsztaty poprowadzi p. Michał Bugajski z klubu paleontologicznego INKLUZJA.

Zapisy prowadzi sekretariat MCK Bełchatów (tel. 44/6350048, pl. Narutowicza 1A, I piętro).

Prowadzący: Michał Bugajski

Miejsce: Sala konferencyjna MCK PGE GM
Liczba uczestników: 15
Wiek: od 7-15 lat
Cena: 10 zł

UWAGA!
Jeśli Wasza przygoda z paleontologią już trwa, dołączcie do działającego przy Gigantach Paleoklubu, którego spotkania odbywają się z częstotliwością raz na miesiąc lub raz na dwa miesiące, o czym informujemy na naszej stronie internetowej.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.