Reklama

Reklama

Radni za pomocą dla Ukrainy. Wsparcie trafi do miasta partnerskiego Bełchatowa

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Radni za pomocą dla Ukrainy. Wsparcie trafi do miasta partnerskiego Bełchatowa - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Miasto Bełchatów wesprze Nowograd Wołyński, miasto partnerskie w Ukrainie. Taką decyzję jednogłośnie podjęli radni podczas sesji rady miejskiej.

Reklama

Do Nowogradu Wołyńskiego pojedzie pomoc o wartości 28 tys. złotych. Chodzi przede wszystkim o artykuły spożywcze. Na przekazanie pieniędzy zgodzili się radni, natomiast uchwałę ma wykonać prezydent Bełchatowa.

- Rozmawialiśmy online z merem Nowogrodu Wołyńskiego. Dostaliśmy od nich informację o tym, czego najpilniej potrzebują. Przekazano nam również gorącą prośbę o pomoc w organizacji forum inwestycyjno-biznesowego. Zależy im na nawiązaniu kontaktów z firmami działającymi w różnych branżach - mówiła podczas sesji prezydent Mariola Czechowska.

Za wsparciem Nowogradu Wołyńskiego zagłosowało 23 radnych. Nikt nie był przeciw ani się nie wstrzymał.

- Miasto Bełchatów w ramach współpracy partnerskiej Bełchatowa i pozostawaniu w braterskich relacjach z mieszkańcami Ukrainy widzi potrzebę udzielenia pomocy mieszkańcom miasta Nowograd Wołyński w Obwodzie Żytomierskim, w szczególności w zakresie artykułów żywnościowych - czytamy w uzasadnieniu uchwały.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy