Reklama

Reklama

Pracownicy bełchatowskiego marketu schwytali złodzieja. Wpadł na gorącym uczynku, gdy pakował łup do plecaka

Opublikowano: 29 listopada 2020 12:30
Autor: Greg | Zdjęcie: Archiwum

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wydarzenia Sprzęt o wartości blisko tysiąca złotych próbował ukraść 49-latek, którego zatrzymali pracownicy bełchatowskiego marketu. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Grozi mu do 5 lat więzienia.

Reklama

Złodziej został przyłapany na gorącym uczynku, gdy próbował ukraść elektronarzędzia z bełchatowskiego marketu. Mężczyzna chciał wynieśc ze sklepu wkrętarkę akumulatorową oraz łańcuchy do piły o łącznej wartości 1 tys. zł. 49-latek z towarem wyszedł na teren zewnętrznego ogrodu marketu, a następnie swój łup przerzucił przez ogrodzenie.

Wszystko zauważyli jednak pracownicy marketu. Zatrzymali mężczyznę, gdy wyszedł z marketu i za ogrodzeniem pakował swój łup do plecaka. Na miejsce wezwano policję. Złodziej usłyszał już zarzut kradzieży, za co grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (6)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

 • 2 miesiące temu | ocena +0 / -0

  Tyszka

  po co te łańcuchy w listopadzie? Od razu podpadziocha. Nie pomyślał. Mógł znicze korbnąć.

 • 2 miesiące temu | ocena +1 / -1

  Grysf

  Czy strajk będzie w elektrowni, v Jaki wyniki referendum

 • 2 miesiące temu | ocena +4 / -5

  pryk

  Kanadyjska Koalicja Praw Lesbijek i Gejów wyraziła w 2005 roku ostry sprzeciw wobec projektu ustawy zakazującej seksu z dziećmi do 16. roku życia. Argumentowano, że nowe prawo nie pozwoli homo- i biseksualnym nastolatkom na ekspresję swojej seksualności. Wiodący prym w kwestiach prawnych jeden z czołowych aktywistów LGBTQ Peter Tatchell twierdzi wręcz, że sposobem na ochronę dzieci przed wykorzystywaniem seksualnym jest danie im nieograniczonej swobody seksualnej. Pedofilscy aktywiści uważają też, że małemu chłopcu nie dzieje się w kontaktach seksualnych z dorosłymi żadna krzywda, jeśli wyraża na to zgodę i nie podlega presji konserwatywnego społeczeństwa. Uznają, że jeśli chłopiec jest przez kogoś skrzywdzony, to najprawdopodobniej przez rozdmuchane reakcje rodziców, nauczycieli, prawników, terapeutów itp.

 • 2 miesiące temu | ocena +5 / -4

  stoplgbt

  Nawet 40% pedofili to geje. Geje stanowią 2% populacji. Takie są wyniki rzetelnych badań naukowych. Informacje można znaleźć na stronie 459 pracy "A Profile of Pedophilia: Definition, Characteristics of Offenders, Recidivism, Treatment Outcomes, and Forensic Issues-RYAN C. W. HALL, MD, AND RICHARD C. W. HALL, MD, PA Oto ten fragment: “The percentage of homosexual pedophiles ranges from 9% to 40%, which is approximately 4 to 20 times higher than the rate of adult men attracted to other adult men (using a prevalence rate of adult homosexuality of 2%-4%).5,7,10,19,29,30” Także tam (str.459) znajduje się informacja o niemniej ważnym kryterium, jakim jest ilość ofiar przypadająca na jednego pedofila w zależności od orientacji. Heteroseksualni pedofile molestowali 5,2 dzieci i popełnili średnio 34 aktów seksualnych vs pedofilów Pedofile homoseksualni średnio wykorzystywali 10,7 dzieci i popełniali średnio 52 akty pedofilne. Przestępcy biseksualni molestowali średnio 27,3 dzieci i dopuścili się ponad 120 czynów pedofilnych.

 • 2 miesiące temu | ocena +2 / -1

  Buchachacha

  Jakby zajumał za 400 to mogli by mu do d u py nagwizdać, ale tysiączek to już sprawa pod prokuratora

  • 2 miesiące temu | ocena +0 / -1

   Kate

   Dlatego nie powinno być czegoś takiego jak niska szkodliwość czynu.