Reklama

Reklama

Urząd poszukuje pracownika. Sprawdź, jakie są wymagania na wolne stanowisko

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Gmina Kluki

Urząd poszukuje pracownika. Sprawdź, jakie są wymagania na wolne stanowisko - Zdjęcie główne

foto Gmina Kluki

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Jest wolne miejsce pracy w gminie Kluki. Samorząd poszukuje pracownika na stanowisko zastępcy kierownika urzędu stanu cywilnego. Sprawdź, jakie wymagania trzeba spełnić, żeby pracować w placówce.

Reklama

W gminie Kluki pojawiło się wolne stanowisko pracy. W placówce poszukują osoby, która mogłaby zostać zastępcą kierownika urzędu stanu cywilnego. Kandydaci muszą jednak spełnić pewne wymagania.

Niezbędne jest ukończenie studiów wyższych na kierunku prawniczym lub administracyjnym, a także co najmniej trzyletni staż zawodowy na stanowisku urzędniczym. Kandydat powinien wykazać się znajomością obowiązujących przepisów dotyczących samorządu gminnego, mieć polskie obywatelstwo, nieposzlakowaną opinię i być niekaranym.

Wśród wymagań jest również znajomość obsługi komputera. Dodatkowym plusem będzie znajomość przez kandydata prawa o aktach stanu cywilnego, kodeksu rodzinnego i opiekuńczego, ustaw o zmianie imion i opłacie skarbowej oraz kodeksu postępowania administracyjnego.

Co będzie należało do obowiązków zastępcy kierownika? Na liście głównych zadań znalazły się m.in. rejestracja urodzin, małżeństw oraz zgonów, sporządzanie aktów i prowadzenie ksiąg stanu cywilnego oraz prowadzenie i przechowywanie ksiąg stanu cywilnego i aktów zbiorowych. Wśród obowiązków są również nadawanie numeru PESEL i wskazywanie kandydata na opiekuna prawnego.

Aby kandydować na to stanowisko należy złożyć do urzędu gminy komplet dokumentów, wśród nich są: CV, list motywacyjny, świadectwo pracy i dyplom potwierdzający wykształcenie. Osoby ubiegające się o pracę w urzędzie muszą załączyć również oświadczenia o stanie zdrowia, niekaralności, posiadaniu zdolności do czynności prawnych, kwestionariusz osobowy dostępny na stronie urzędu oraz wykaz złożonych dokumentów.

Chętni mogą zgłaszać się w gminie do poniedziałku, 16 stycznia, do godziny 12:00.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy