Reklama

Reklama

Powstały centralne magazyny w Bełchatowie. Gdzie można przynieść dary dla uchodźców?

Opublikowano: wt, 1 mar 2022 09:22
Autor:

Powstały centralne magazyny w Bełchatowie. Gdzie można przynieść dary dla uchodźców? - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Bełchatowianie, poruszeni cierpieniem swoich wschodnich sąsiadów, przekazują uchodźcom najpotrzebniejsze rzeczy. Darów zebrano naprawdę mnóstwo. Z tego powodu miasto uruchomiło dwa centralne magazyny.

Reklama

Pierwszy z nich znajduje się, w doskonale znanym bełchatowianom, Gwarku położonym niemal na środku osiedla Dolnośląskiego. Drugi zaś umiejscowiony został w Szkole Podstawowej nr 5 w Grocholicach. Oba działają w godzinach od 16 do 18.

To jednak niejedyne miejsce w naszym mieście, gdzie można dostarczać dary dla potrzebujących. Chcący pomóc mogą przynosić je także do Urzędu Miasta Bełchatowa w godzinach jego pracy.

Z tych trzech miejsc wszelkie zebrane dary będą przewożone do magazynów: powiatowego i wojewódzkiego, skąd trafią do potrzebujących.

Chętni sami mogą także zorganizować zbiórkę, należy jednak pamiętać, aby zorientować się wcześniej jakie są potrzeby. Pełną informację na ten temat można uzyskać w Miejskim Zespole Zarządzania Kryzysowego, pisząc e-maila na adres [email protected]. Przypominamy, że podarowane rzeczy należy odpowiednio posegregować i zapakować, aby możliwe najbardziej ułatwić trafienie ich do odpowiednich rąk.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (5)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

 • miesiąc temu | ocena +0 / -0

  Mieszkaniec

  To urzędaski całe torby do domow teraz naszą..akurat zakupy na swięta za darmo

 • 3 miesiące temu | ocena +5 / -2

  Trudna sytuacja na granicy. W stronę Polski z Ukrainy zmierza coraz więcej osób spoza Europy

  Do polskiej granicy od strony Ukrainy zbliża się tysiące osób pochodzących z Afryki i krajów arabskich. Wiele z nich idzie w kierunku przejścia granicznego w Medyce. Ukraińskie służby starają się oddzielić idące grupy, dodatkowo pilnują ich żołnierze. Mieszkańcy przygranicznych miejscowości po ukraińskiej stronie, z którymi rozmawiamy, sugerują, że... Rozwiń

 • 3 miesiące temu | ocena +7 / -4

  Gotowe do przyjmowania kilkudziesięciu osób, wyposażone w miejsca do spania, łazienki domy pielgrzyma przy kościołach

  zamknięte dla uchodźców.

 • 3 miesiące temu | ocena +7 / -3

  Tutejsze kacapy

  Który z was nie klaskał antyunijnemu Dudzie ("wyimaginowaną wspólnota"), kto nie bił braw całującej polexitowemu Kowalskiemu rączek posłance?

 • 3 miesiące temu | ocena +7 / -1

  Mała Moskwa. Z zarządem złożonym wyłącznie z przedstawicieli antyunijnego PiS-u i antyunijnych Republikanów.

  Hołubiąca polexitowego posła Kowalskiego, z reprezentującym region w parlamencie prorosyjskim posłem.