Reklama

Reklama

Powstały centralne magazyny w Bełchatowie. Gdzie można przynieść dary dla uchodźców?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Powstały centralne magazyny w Bełchatowie. Gdzie można przynieść dary dla uchodźców?  - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Bełchatowianie, poruszeni cierpieniem swoich wschodnich sąsiadów, przekazują uchodźcom najpotrzebniejsze rzeczy. Darów zebrano naprawdę mnóstwo. Z tego powodu miasto uruchomiło dwa centralne magazyny.

Reklama

Pierwszy z nich znajduje się, w doskonale znanym bełchatowianom, Gwarku położonym niemal na środku osiedla Dolnośląskiego. Drugi zaś umiejscowiony został w Szkole Podstawowej nr 5 w Grocholicach. Oba działają w godzinach od 16 do 18.

To jednak niejedyne miejsce w naszym mieście, gdzie można dostarczać dary dla potrzebujących. Chcący pomóc mogą przynosić je także do Urzędu Miasta Bełchatowa w godzinach jego pracy.

Z tych trzech miejsc wszelkie zebrane dary będą przewożone do magazynów: powiatowego i wojewódzkiego, skąd trafią do potrzebujących.

Chętni sami mogą także zorganizować zbiórkę, należy jednak pamiętać, aby zorientować się wcześniej jakie są potrzeby. Pełną informację na ten temat można uzyskać w Miejskim Zespole Zarządzania Kryzysowego, pisząc e-maila na adres zko@um.belchatow.pl. Przypominamy, że podarowane rzeczy należy odpowiednio posegregować i zapakować, aby możliwe najbardziej ułatwić trafienie ich do odpowiednich rąk.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy