Reklama

Posłanka z naszego okręgu wystawia kontrowersyjny gadżet na aukcję WOŚP

Opublikowano:
Autor:

Posłanka z naszego okręgu wystawia kontrowersyjny gadżet na aukcję WOŚP - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Szalik z napisem "Konstytucja", w którym poseł Lewicy - Anita Sowińska złożyła parlamentarne ślubowanie w blasku telewizyjnych kamer, trafił na aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Posłanka z naszego regionu obiecała zaprosić zwycięzcę aukcji na kolację w Warszawie. Orkiestra gorących serc zagra już 12 stycznia.

Historia „kontrowersyjnego” szalika posłanki Sowińskiej wiążę się z sejmowym ślubowaniem z listopada ubiegłego roku. Przedstawicielka Lewicy w sejmie składając parlamentarną przysięgę uniosła nad głową szalik z napisem „Konstytucja”, co wzbudziło liczne dyskusje i komentarze. Więcej o tej sprawie możecie przeczytać w artykule Parlamentarzyści złożyli ślubowanie. Posłanka z naszego okręgu wzbudziła kontrowersje.

Teraz Anita Sowińska postanowiła oddać szalik na aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Licytacja rozpoczęła się 1 stycznia i potrwa do piątku 10 stycznia. Warto dodać, że biorący udział w aukcji walczą nie tylko o słynny element garderoby, ale też o możliwość zjedzenia kolacji z posłanką Sowińską.

- Pamiętacie mój sławny szalik z napisem KONSTYTUCJA, który miałam ze sobą w trakcie pierwszego posiedzenia Sejmu, podczas ślubowania poselskiego? Pragnę przekazać go na aukcję WOŚP. Wielu i wiele z Was pytało mnie, gdzie można go kupić? Teraz każdy i każda może go sobie wylicytować. Dodatkowo, zwycięzcę lub zwyciężczynię zaproszę na kolację w Warszawie! - deklaruje posłanka Anita Sowińska.

Uważacie, że przekazanie szalika na cele charytatywne to dobry pomysł? A może sami będziecie licytować? Na chwilę obecną najwyższa oferta to 660 zł. Aukcje znajdziecie TUTAJ.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE