Reklama

Reklama

Polityczny rozwód w bełchatowskim samorządzie. Jaki był powód niespodziewanej decyzji?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Urząd miasta w Bełchatowie

Polityczny rozwód w bełchatowskim samorządzie. Jaki był powód niespodziewanej decyzji?  - Zdjęcie główne

foto Urząd miasta w Bełchatowie

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Marcin Rzepecki wystąpił z klubu radnych Koalicji Obywatelskiej. Obydwie strony mówią o tym, że wyczerpała się „formuła współpracy”. Jaki był powód takiej decyzji?

Reklama

Dotychczas w radzie miejskiej klub Koalicji Obywatelskiej liczył czterech radnych. W jego skład wchodzili: Arkadiusz Rożniatowski, Grzegorz Siedlecki, Włodzimierz Kuliński i Marcin Rzepecki. W ostatnich klub został uszczuplony o jedną osobę. Z jego szeregów postanowił wypisać się radny Rzepecki, o czym oficjalnie poinformowała też Koalicja Obywatelska. Jaki był powód takie decyzji?

- Formuła współpracy wyczerpała się, mamy inny pomysł na to, jak funkcjonować w radzie – mówi Marcin Rzepecki.

Nieoficjalnie mówiło się, że coraz częściej dochodziło do różnicy zdań pomiędzy Rzepeckim i pozostałymi radnymi KO m.in. podczas głosowań i składanych wniosków. Stąd decyzja o politycznym rozstaniu.

- To wynik rozmów na temat współpracy. Wspólnie podjęliśmy decyzję, że to będzie najlepsze wyjście. Liczymy na to, że dalej będziemy współpracować w samorządzie, jednak już nie w ramach jednego klubu – mówi Arkadiusz Rożniatowski, przewodniczy Klubu Radnych Koalicji Obywatelskiej w Bełchatowie.

Marcin Rzepecki w bełchatowskiej radzie teraz będzie oficjalnie funkcjonował jako radny Lewicy.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy