Reklama

Policjanci z Bełchatowa będą znakować rowery na Dzień Dziecka

Opublikowano:
Autor:

Policjanci z Bełchatowa będą znakować rowery na Dzień Dziecka - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Bezpłatnie znakowanie rowerów na Dzień Dziecka, z taką inicjatywą dla najmłodszych w dniu ich święta wychodzą dzielnicowi z bełchatowskiej komendy policji. Mundurowi na chętnych będą czekać od godziny 13.00 przy Centrum Rowerowym „Chlebek Sport” przy ul. Czaplinieckiej 10.

Jak informują policjanci bezpłatne znakowanie poza swoistym prezentem na Dzień Dziecka jest też jednym z elementów trwającej kampanii profilaktyczno – edukacyjnej "Kręci mnie bezpieczeństwo przez cały rok szkolny".

- Głównym celem znakowania rowerów jest możliwość identyfikacji właściciela w przypadku odzyskania skradzionego roweru, a tym samym ograniczenie zjawiska kradzieży rowerów poprzez nanoszenie cech identyfikacyjnych na ramę - wyjaśniają policjanci z KPP w Bełchatowie

W piątek 1 czerwca dzielnicowi będą czekać na chętnych od godz. 13.00 przy Centrum Rowerowym „Chlebek Sport” przy ul. Czaplinieckiej 10 w Bełchatowie. Zakończenie akcji przewidziane jest na godz. 18.00. Za znakowanie nic nie zapłacimy, ale aby oznakować rower należy mieć przy sobie dokument tożsamości.


Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE