Reklama

Pijany dwulatek trafił do bełchatowskiego szpitala. Miał niespełna 2 promile

Opublikowano:
Autor:

Pijany dwulatek trafił do bełchatowskiego szpitala. Miał niespełna 2 promile - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia W bełchatowskim szpitalu hospitalizowany jest niespełna dwuletni chłopczyk, który trafił do lecznicy w stanie upojenia alkoholowego. Chłopiec miał 1,8 promila alkoholu. Dziecko trafiło pod opiekę lekarzy wczoraj, niewykluczone, że już dziś opuści szpital.

Dwuletni chłopczyk na izbę przyjęć Szpitala im. Jana Pawła II w Bełchatowie trafił wczoraj, wczesnym popołudniem. Dzieckiem z typowymi objawami upojenia alkoholowego, zataczającego się, z problemami ze świadomym kontaktem natychmiast zajęli się tutejsi lekarze.

- Dziecko, po wykonaniu niezbędnych badań, podłączone do kroplówek spędziło noc na oddziale pediatrycznym Szpitala w Bełchatowie. Poza silnym pragnieniem, które doskwiera dwulatkowi, chłopiec jest już w dobrej formie – informuje Katarzyna Babczyńska, rzecznik Szpitala Jana Pawła II

Jak doszło do sytuacji, w której chłopczyk spożył alkohol? Wszystko wskazuje na nieszczęśliwy zbieg okoliczności. Na jednej z posesji w powiecie radomszczańskim, na terenie której w jednym budynku mieści się dom oraz sklep.

- Jak wynika z relacji mamy, w czasie gdy ona pojechała ze swoją matką na badania chłopcem opiekowali się dziadek i wujek. Gdy dziadek obsługiwał klienta w sklepie i na chwilę stracił z oczu wnuka, ten wybiegł na podwórko w poszukiwaniu wujka. Zamiast wujka znalazł butelkę z wódką pozostawioną przez jednego z klientów, odkręcił nakrętkę i napił się wyskokowego trunku. Chwilę później do „zataczającego” się dwulatka przyszedł dziadek. Mężczyzna wyczuł silną woń alkoholu i zaalarmował matkę chłopca, która właśnie wróciła do domu. Kobieta bezzwłocznie zawiozła syna do szpitala – dodaje Babczyńska.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE