Reklama

Opel astra w lesie koło Zelowa i dziwnie zachowujący się pasażerowie. Co znalazła przy nich policja?

Opublikowano:
Autor:

Opel astra w lesie koło Zelowa i dziwnie zachowujący się pasażerowie. Co znalazła przy nich policja?  - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Dwóch młodych mieszkańców gminy Zelów odpowie za posiadanie substancji psychoaktywnych. Wpadli podczas policyjnej kontroli. Uwagę stróżów prawa zwrócił opel astra zaparkowany na drodze prowadzącej do lasu oraz dziwnie zachowujący się pasażerowie.

Funkcjonariusze zelowskiej policji podczas patrolu w dniu 12 stycznia postanowili skontrolować opla astrę, zaparkowanego na drodze prowadzącej do okolicznego lasu. W samochodzie znajdowało się trzech młodych mężczyzn, którzy byli wyraźnie poddenerwowani kontrolą. Według relacji policjantów, sposób ich zachowania jednoznacznie wskazywał, że mogą znajdować się pod działaniem środków odurzających. Okazało się, że w kieszeniach 25-letniego kierowcy oraz 19-letniego pasażera funkcjonariusze znaleźli nowe substancje psychoaktywne.

Mężczyźni usłyszeli już zarzuty. Posiadanie narkotyków i innych zabronionych substancji psychoaktywnych jest przestępstwem, za co grozi kara grzywny, a w przypadku posiadania znacznej ich ilości sprawca podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat trzech.

- Pamiętajmy, że narkotyki i środki psychoaktywne to śmiertelne zagrożenie dla zdrowia i życia ludzkiego. Ich zażywanie powoduje nieodwracalne zmiany w organizmie człowieka. Dlatego reagujmy, jeśli wiemy, że ktoś po nie sięga. W każdym przypadku posiadania informacji dotyczących procederu narkotykowego poinformujmy Policję. Być może w ten sposób uchronimy innych przed niebezpieczeństwem – informuje bełchatowska policja.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE