Reklama

Ogródki na placu Narutowicza zostaną otwarte. Kiedy będzie można zjeść na świeżym powietrzu?

Opublikowano:
Autor:

Ogródki na placu Narutowicza zostaną otwarte.  Kiedy będzie można zjeść na świeżym powietrzu?  - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Bełchatowianie już wkrótce będą mogli korzystać z ogródków gastronomicznych na placu Narutowicza. Magistrat wyłonił firmy, które będą dzierżawiły przygotowane w centrum miasta podesty.

Lada moment mieszkańcy Bełchatowa będą mogli skonsumować pyszny posiłek, napić się kawy czy zjeść lody na świeżym powietrzu w centrum miasta. Magistrat wydzierżawił już firmom podesty pod ogródki gastronomiczne na placu Narutowicza. Jak udało się ustalić, pierwsze miejsca do przyjęcia klientów mają być gotowe już w najbliższy piątek, a kolejne mają zostać otwarte w ciągu kolejnych dni.

- Ogródki gastronomiczne powinny ruszyć lada moment. Otrzymaliśmy zapewnienie od najemców, że do końca maja wszystko będzie gotowe, ale oczywiście wiele zależy od pogody – mówi Aleksandra Duda-Andrzejewska z bełchatowskiego magistratu.

Podesty pod ogródki wynajęły dwa pobliskie lokale gastronomiczne, a także lodziarnia. Restauratorzy będą musieli oczywiście zastosować się do wciąż obowiązujących ograniczeń w związku z epidemią koronawirusa. Przypomnijmy, że po ponad dwóch miesiącach przerwy, od 18 maja lokale gastronomiczne ponownie zostały otwarte dla klientów.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE