Reklama

Reklama

Najbogatsza gmina w Polsce sprzedaje działki. Ile trzeba zapłacić za grunt pod budowę domu?

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Gmina Kleszczów

Najbogatsza gmina w Polsce sprzedaje działki. Ile trzeba zapłacić za grunt pod budowę domu?  - Zdjęcie główne

foto Gmina Kleszczów

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Gmina Kleszczów sprzedaje działki budowlane w Kolonii Łuszczanowice. Ile trzeba zapłacić za uzbrojone grunty w najbogatszej gminie w Polsce?

Reklama

Kleszczowski samorząd ogłosił, że ma do zaoferowania w sumie 22 działki budowlane, które położone są na nowym osiedlu w Kolonii Łuszczanowice. Jak zapewnia gmina, wystawione na sprzedaż grunty są w pełni uzbrojone. Mają kompletną infrastrukturę drogową oraz dostęp do gotowych już dróg i chodników. Przyłącza wody, kanalizacji sanitarnej i deszczowej znajdują się na terenie poszczególnych działek, natomiast przyłącza teletechniczne, energetyczne i gazowe zostały doprowadzone do granicy pasa drogowego. Działki znajdują się przy ulicach: Jana III Sobieskiego, Stefana Batorego, Władysława Jagiełły oraz Zygmunta III Wazy.

Ile trzeba zapłacić za pojedynczą działkę? Grunty pod budowę domu można kupić w jednym z przetargów. Ceny wywoławcze podczas zaplanowanej licytacji zaczynają się od 56,3 tys. zł. Większość z działek ma od 12 do 13 arów powierzchni. Licytacja największej 17-arowej zacznie się od kwoty 74 tys. zł.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy