Reklama

Miał 4 promile i jechał samochodem. W aucie leżało dużo pustych butelek

Opublikowano:
Autor:

Miał 4 promile i jechał samochodem. W aucie leżało dużo pustych butelek - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Wczoraj dzielnicowy z Zelowa zatrzymał do kontroli dostawczego lublina. Jak się okazało, kierowca miał prawie 4 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Za skrajnie nieodpowiedzialne zachowanie grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

17 maja po godz. 16:00 w miejscowości Kolonia Grabostów, dzielnicowy z Zelowa zatrzymał dostawczego lublina, którego tor jazdy wzbudził zainteresowanie funkcjonariusza. Jak się okazało, kierowca miał problem nie tylko z prostą jazdą, ale nawet z ustaniem na nogach. Nie lepiej było z wymową. 34-letni kierowca wraz 2 pasażerami nie potrafili się wysłowić, a bełkot jasno wskazywał na poważny stan upojenia alkoholowego.

- Gdy funkcjonariusz otworzył drzwi pojazdu, zobaczył wiele pustych butelek po piwie oraz trzech kompletnie pijanych mężczyzn. Nie mogli oni ustać na nogach i z trudem porozumiewali się. Badanie stanu trzeźwości wykazało u każdego z nich blisko 4 promile. 34-letni kierowca na miejscu stracił prawo jazdy – informuje KPP Bełchatów

Kierowca poza utratą prawa jazdy może liczyć się ze znacznie poważniejszymi konsekwencjami. Za przestępstwo, którego się dopuścił, może trafić do więzienia na 2 lata.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE