Reklama

Małżeństwa z Bełchatowa odznaczone medalami Prezydenta Rzeczpospolitej Polski [FOTO]

Opublikowano: sob, 3 paź 2020 00:25
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia W czwartek, 1 października 8 par z Bełchatowa świętowało swoje złote gody. Uroczystości odbyły się w Muzeum Regionalnym. Doświadczeni małżonkowie odebrali medale prezydenta Rzeczypospolitej polskiej. Nie obyło się bez wzruszeń, uśmiechów i wspomnień.

- Pięćdziesiąt lat temu sakramentalne "tak" powiedzieli państwo: Elżbieta i Mirosław Ratajscy, Irena i Antoni Worpusowie, Maria i Józef Pełkowie, Władysława i Waldemar Jurczykowie, Janina i Jerzy Kuchtowie, Danuta i Bogusław Napierałowie, Alicja i Jan Sopatowie oraz Wiesława i Józef Stępniowie. Wszyscy zgodnie przyznają, że receptą na wytrwanie przez tyle lat w szczęśliwym związku są wzajemny szacunek, wyrozumiałość oraz zaufanie. Potwierdzają to także ich najbliżsi – dzieci, wnuki i przyjaciele - czytamy na stronie Urzędu Miasta.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE