Reklama

Kto wkrótce zajmie puste miejsce po Tesco? Mamy odpowiedź właściciela bełchatowskiej galerii

Opublikowano:
Autor:

Kto wkrótce zajmie puste miejsce po Tesco? Mamy odpowiedź właściciela bełchatowskiej galerii - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Od chwili, gdy popularna sieć handlowa ogłosiła, że sklep Tesco na przełomie marca i kwietnia skończy swoją działalność w Bełchatowie, wielu mieszkańców zadaje sobie pytanie, kto zajmie pozostawioną tak olbrzymią powierzchnię handlową w galerii Olimpia? O plany zapytaliśmy właściciela obiektu, który co prawda nie zdradził nazwy nowego najemcy, ale wyraźnie wskazał w jakim kierunku zostanie zagospodarowana ta część bełchatowskiej galerii. Wygląda na to, że możemy spodziewać się... większej liczby najemców i nowych znanych marek w Bełchatowie.

Nie jeden wielki supermarket, a więcej zajmujących mniejszą powierzchnię najemców ma pojawić się w bełchatowskiej galerii zamiast Tesco. Przypomnijmy, że znana sieć handlowa niedawno ogłosiła, że zamyka sklep w Bełchatowie na przełomie marca i kwietnia. O plany odnośnie zagospodarowania olbrzymiej powierzchni handlowej, jaką przecież zajmowało Tesco w galerii Olimpia, zapytaliśmy właściciela i zarządcę obiektu – firmę EPP.

- Zwolniona powierzchnia zostanie podzielona i wprowadzą się na nią sklepy wiodących marek. Dzięki poszerzeniu listy najemców, goście Galerii Olimpia mogą spodziewać się jeszcze bogatszej oferty oraz ciekawszych doświadczeń zakupowych – informuje biuro prasowe EPP.

Jakie to będą marki? Właściciel bełchatowskiej galerii, prawdopodobnie ze względu na trwające rozmowy i ustalenia nazw nowych najemców zdradzać jeszcze nie chce, ale zapewnia, że o tym, jakie znane sklepy pojawią się w centrum handlowym, bełchatowianie dowiedzą się już niebawem.

- Więcej szczegółów, w tym nazwy najemców, którzy otworzą swoje salony na tej powierzchni, będziemy mogli podać w ciągu najbliższych tygodni – informuje biuro prasowe EPP.

EPP jest największym w Polsce właścicielem centrów handlowych pod względem posiadanej powierzchni najmu brutto (GLA). Portfel firmy obejmuje 31 projektów (24 handlowe, 6 biurowych oraz jeden wielofunkcyjny w trakcie planowania) o łącznej wartości 2,6 mld euro i powierzchni najmu wynoszącej ponad milion metrów kwadratowych.

- Nieruchomości EPP są zlokalizowane w najbardziej atrakcyjnych polskich miastach o największym popycie konsumenckim i potencjale wzrostu - czytamy w komunikacie przesłanym przez biuro prasowe EPP.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE