Reklama

Korty do końca października, a kiedy lodowisko?

Opublikowano:
Autor:

Korty do końca października, a kiedy lodowisko? - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Ku końcowi dobiega sezon na miejskich kortach tenisowych. Jak informuje ich administrator – Miejskie Centrum Sportu z obiektu będzie można skorzystać do końca października. Kilka dnia później, z początkiem listopada MSC planuje ruszyć z sezonem zimowym!

Pogoda rozpieszcza i choć w kalendarzu już dawno jesień, to na termometrach bliżej lata... Dlatego w tym roku sezon na kortach jest wyjątkowo długi. Dla porównania w ubiegłym roku ostatni raz w tenisa można było zagrać 13 października.

- W tym momencie do dyspozycji gości miejskiego obiektu są jednak tylko dwa pełnowymiarowe korty ceglane. Rezerwacji można dokonywać internetowo, telefonicznie lub osobiście – informują pracownicy MCS

Ponieważ jednak na obiektach przy ulicy Edwardów nie lubią próżni, już trwają intensywne przygotowania do sezonu zimowego. Pracownicy w MCS już 3 listopada chcieliby otworzyć Lodowisko Miejskie. Dlatego podpowiadają, że miłośnicy łyżew mogą już wyciągnąć swój sprzęt z szafy i przygotować go na wiele dni gorącej zabawy na miejskiej ślizgawce.

- Obecnie trwają już prace porządkowe na obiekcie i wokół niego oraz serwis sprzętu i ostrzenie łyżew, które tym samym będą gotowe do wypożyczenia – dodają pracownicy MCSu

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE