Reklama

Reklama

Zmiany w koncernie PGE GiEK. Spółka ogłosiła konkurs na stanowisko wiceprezesa

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Archiwum

Zmiany w koncernie PGE GiEK. Spółka ogłosiła konkurs na stanowisko wiceprezesa  - Zdjęcie główne

foto Archiwum

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kopalnia i Elektrownia Koncern PGE GiEK powiększy skład zarządu do sześciu osób. Spółka ogłosiła konkurs na stanowisko wiceprezesa ds. ekonomicznych.

Reklama

PGE GiEK powiększy skład zarządu o kolejnego wiceprezesa. Wkrótce kierownictwo spółki będzie obradowało w składzie sześcioosobowym. Rada Nadzorcza koncernu ogłosiła w połowie stycznia konkurs na wiceprezesa ds. finansowych. To nowe stanowisko w zarządzie, który ostatnio obradował w pięć osób, na przez chwilę nawet w cztery.

Kandydat musi spełniać określone warunki m.in. posiadać wyższe wykształcenie i co najmniej 5-letni okres zatrudnienia, a także 3-letnie doświadczenie na stanowiskach kierowniczych lub samodzielnych. Osoba startująca w konkursie na wiceprezesa nie może pracować w biurze poselskim czy senatorskim, należeć do partii politycznej czy też być przez nią zatrudniona. O stanowisko nie może starać się też osoba pełniąca funkcję w organizacji związkowej. Rozmowy z kandydatami odbędą się w najbliższych dniach.

Przypomnijmy, że obecnie zarząd PGE GiEK obraduje w pięcioosobowym składzie. Prezesem spółki jest Andrzej Legeżyński. W kierownictwie koncernu zasiadają również: Norbert Grudzień (wiceprezes ds. operacyjnych i transformacji), Zbigniew Fałek (wiceprezes ds. rozwoju i ICT), Zbigniew Kasztelewicz (wiceprezes ds. wydobycia) oraz Andrzej Kopertowski (wiceprezes reprezentujący załogę).

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy