Reklama

Reklama

Pracownicy kopalni i elektrowni głosowali. Kto uzyskał największe poparcie w wyborach do rady PGE GiEK?

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Archiwum

Pracownicy kopalni i elektrowni głosowali. Kto uzyskał największe poparcie w wyborach do rady PGE GiEK? - Zdjęcie główne

foto Archiwum

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kopalnia i Elektrownia Potrzebna będzie druga tura wyborów, które wyłonią przedstawicieli załogi do Rady Nadzorczej PGE GiEK. Żaden z kandydatów nie uzyskał bowiem wymaganego poparcia. Jak głosowali pracownicy?

Reklama

Pracownicy kopalni i elektrowni, a także innych oddziałów PGE GiEK, będą musieli raz jeszcze zagłosować w wyborach do Rady Nadzorczej PGE GiEK. Pierwsza tura nie wyłoniła jednak wygranych, ponieważ żaden ze startujących nie uzyskał ponad 50 proc. ogółu ważnie oddanych głosów. Przypomnijmy, że dwóch przedstawicieli załogi zostanie wybranych na 3-letnią kadencję na lata 2021-2024.

Najwięcej głosów uzyskał Adam Żuk z KWB Turów (2859 głosów). Drugi wynik miał Kazimierz Suchcicki z KWB Bełchatów, który otrzymał 1570 głosów. Niewiele mniej osób poparło Zdzisława Markiewicza z Elektrowni Bełchatów (1517 głosów). Kolejny kandydat z KWB Turów – Konrad Leśniewski – dostał z kolei 1437 głosów. Najmniej, bo zaledwie 264 głosy, otrzymał Jacek Ryszard Przybysz z Elektrowni Opole.

Jak poinformowało PGE GiEK, w drugiej turze wyborów, która odbędzie się od 19 do 22 kwietnia, udział weźmie czterech kandydatów, którzy uzyskali największą ilość głosów.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy